Турбота про них. Родина начальника капбудівництва міськвиконкому отримала 600 грн соціальної допомоги з бюджету міста

Автор: Максим Самойдюк, 5 березня, 09:52

Фото: Родина начальника УКБ Полтавського міськвиконкому отримала 600 грн соціальної допомоги з бюджету міста (Фото - Poltava.to)


Продовжуємо слідкувати за тим, як реалізовується мільйона програма соціального захисту населення.

Начальник управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому Володимир Годня подав декларацію про доходи за 2018-й рік. За минули рік посадовець отримав:

  • 348 тис. грн зарплати (29 тис. на місяць);
  • 172 тис. грн отримала його дружина Вікторія Годня (14,3 тис. на місяць).

Крім цього, посадовець взяв кредит і продав машину Ford Fusion. Замість неї Володимир Володимирович придбав нове авто Nissan Qashqai.

Проте нашу увагу традиційно привернула матеріальна допомога у розмірі 600 грн від управління соцзахисту полтавського міськвиконкому. Її минулого року отримала Вікторія Годня – директорка 9-ої школи.

Нагадаємо, в Полтаві діє міська програма соціального захисту жителів міста «Турбота», у рамках якої з бюджету міста (коштами платників податків) виплачують допомогу тим, хто її потребує. Одноразова допомога на рік наразі становить 700 грн (раніше 600). Сума відносно невелика, проте для когось і ця допомога є вагомою.

У міста немає переліку тих, кому вона потрібна, а кому – ні. У програмі є лише перелік тих верств населення, хто може на неї претендувати. Наприклад, одноразову допомогу можуть отримати освітяни. Для цього потрібно лише написати заяву на ім’я керівника установи та пояснити, чому ти її потребуєш. Тобто Вікторія Годня мала право на цю допомогу. З точки зору закону. Проте тут питання до самої програми та доцільності використання коштів у її рамках.

Раніше «Зміст» повідомляв про багаторічного керівника КП «Полтава-сервіс» Віктора Передерія, чия родина отримала з бюджету міста додаткові 1тис. 400 грн по програмі «Турбота». Хоча лише за минулий рік родина Передерія мала дохід 800 тис. грн.

Також ми повідомляли про ректорку Полтавської державної аграрної академії Валентину Аранчій, яка також отримала 700 грн від полтавців. Її річний дохід становить 500 тис. грн.

Опублікована: 5 березня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація