41

Найвищий рівень заповненості ліжок для хворих на коронавірус мають лікарні Котельви, Диканьки, Зінькова, Гадяча, Чутового.

Про це відомо з порталу «Система охорони здоров’я України». За інформацією від 4 квітня у 5 лікарнях Полтавщини заповненість ліжкового фонду найвища в області.

У Гадяцькій центральній районній лікарні для госпіталізації хворих на коронавірус відведено 100 ліжок. У закладі перебувають 84 пацієнти, серед яких 78 хворих лікують на ліжках з підведеним киснем, зокрема 6 пацієнтів – в інтенсивній терапії.

У Зіньківській центральній районній лікарні заповнені 89% ліжок для хворих на коронавірус. Загалом у закладі розгорнули 83 ліжка, 74 з яких зайняті пацієнтами. 65 хворих перебуває на ліжках із підведеним киснем, зокрема 6 пацієнтів отримують інтенсивну терапію.

У Чутівській ЦРЛ заповнені 21 із 23 ліжок. На ліжках із підведеним киснем лікують 12 пацієнтів. 

У Котелевській ЦРЛ заповнені 100% ліжок. У лікарні на ліжках із підведеним киснем перебуває 21 пацієнт.

У Диканській лікарні планового лікування для хворих з COVID-19 облаштовані 35 ліжок, які на 100% заповнені пацієнтами з підтвердженим діагнозом інфікування. 6 пацієнтів лікують на ліжках з кисневим забезпеченням, зокрема 4 хворих – на ліжках інтенсивної терапії.

На апаратній нараді 5 квітня директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак повідомив, що у кількох лікарнях планують розгорнути додаткові ліжка:

«Поставили задачу, щоб розширили кількість ліжок. Сьогодні у великій напрузі працює Лубенська і Миргородська ЦРЛ. Вчора Лубенська лікарня розширила ліжка і Миргородська лікарня теж. Сьогодні питання до Зіньківської ТГ, там кількість пацієнтів росте».

За даними порталу «Система охорони здоров’я України», у Лубенській лікарні інтенсивного лікування заповнені 79% ліжок. Усього в закладі для хворих на коронавірус облаштували 134 ліжка, із яких 106 заповнені пацієнтами з підтвердженим діагнозом та підозрою на інфікування.

У Миргородській ЦРЛ  заповнені 59,4% ліжкового фонду. У лікарні отримують допомогу 110 пацієнтів, зокрема 91 пацієнт перебуває на кисневій терапії.

Нагадаємо, що з 3 квітня у Полтавській, Горішньоплавнівській, Миргородській, Лубенській та Гадяцькій міських територіальних громадах посилили карантинні обмеження. З переліком заборон можна ознайомитись тут.

Loading...