IwBuOVsVlOBoheKM

Максим Рубель, учитель фізкультури Полтавської ЗОШ №29, опинився серед 24 українців, які поїдуть до Америки.

На початку січня 2019 року американська організація Project Harmony International разом із Coaches Across Continents оголосили програму «Юнацьке лідерство через спорт», яка фінансується Державним департаментом США, передає міський відділ освіти.

Шляхом інтернет-анкетування визначили 12 підлітків, які грають у баскетбол, і 12 тренерів, які з 20 по 30 березня вирушать до США в рамках даної програми. Серед них опинився і вчитель з Полтави. У липні поточного року візьмуть участь у роботі програми під час зворотного візиту американської делегації.

У школі Максим Ребель займався баскетболом у Полтавській СДЮСШОР №2. Потім, будучи студентом, у складі збірної команди ПІБІ (зараз ПолНТУ) посів ІІ місце в Універсіаді УРСР (за що і отримав спортивне звання), був у першому складі БК «Полтава-Баскет» (1995-1997р.р.), потім працював у адміністративному складі клубу. У сезоні 2008-2009 рр. працював виконавчим директором клубу Суперліги України з баскетболу БК «Полтава», понад 25 років переймається питаннями баскетбольного суддівства та дитячого баскетболу.

Максим Рубель (фото зі сторінки в Facebook)

Полтавець входить до постійної комісії Федерації баскетболу України з питань розвитку шкільного баскетболу, є членом виконкому Федерації баскетболу м.Полтави. Неодноразово призначався головним суддею Спартакіади школярів м.Полтави з баскетболу. Постійно проводить семінари-практимуми та тренінги для вчителів фізичної культури міста та області.

Довідка

Програма «Юнацьке лідерство через спорт» – це серія міжнародних обмінних програм, що фінансуються відділом спортивної дипломатії управління міжнародних та культурних справ Державного департаменту США. Метою її є сприяння кращому міжкультурному взаєморозумінню шляхом надання культурних і спортивних можливостей для підлітків-спортсменів та їх тренерів відпрацювати питання лідерства, командної роботи, наставництва, здорового способу життя і самодисципліни в мультикультурному середовищі. Програма включає в себе щоденну спортивну і культурну діяльність, яка будує навички лідерства і сприяє міжкультурному розумінню. Місцем проведення програми будуть міста Бостон (штат Массачусетс) та Сако (штат Мен).

Loading...