Українські протиповітряні сили під час масованого обстрілу росіян знищили понад 50 цілей

Фото пресслужби Сухопутних військ Збройних Сил України.
10 жовтня під час масових обстрілів російські окупанти випустили по Україні 84 ракети, 24 безпілотники, з них 13 – іранські «Шахід–136».
Про це повідомляє генеральний штаб ЗСУ. Українське ППО знищило 56 цілей, з них 43 криаті ракети та 13 безпілотників, 10 з яких типу камікадзе.
10 жовтня росіяни вдарили по інфраструктурі у Кременчуцькому районі. Нині триває ліквідація наслідків ракетного удару на одному з об’єктів енергетичної інфраструктури. Кременчуцькі рятувальники виїхали на допомогу. Триває відновлення електропостачання за рахунок резервних схем забезпечення. У Кременчуці попередили, що це вимагає певного часу. Окрім цього, зараз усі ресурси спрямовані на збільшення тиску води у мережі водопостачання для відновлення штатного режиму водозабезпечення.
Також обстріляли Київ, Львів, Вінницю та інші українські міста.
Нагадаємо, 9 жовтня на Полтавщині збили кілька іранських дронів Shahed. Завдяки роботі системи ППО вдалося знешкодити кілька дронів-камікадзе.
Дрони-камікадзе використовують для ураження об’єктів інфраструктури. Ними росіяни обстрілюють Одесу та інші мирні українські міста.