Уряд дозволив відкрити продовольчі ринки на Полтавщині

Автор: Анастасія Добряк, 29 квітня, 14:13

Фото: Уряд дав дозвіл на роботу ринків у карантин


Рішення про відкриття ринків ухвалюватиме Держпродспоживслужба.

Ця ж служба здійснюватиме контроль за дотриманням вимог. Якщо ж на ринку буде зафіксовано порушення дотримання умов роботи, його закриють. Відкрити ж можна буде не раніше ніж через сім днів після того, як там усунуть порушення. Кабмін підтримав критерії, розроблені МОЗ та Мінекономіки, які дають змогу відкрити ринки 29 квітня.

Тепер на ринках проводитимуть щоденні позапланові перевірки, а на території ринку мають постійно бути щонайменше по 2 інспектори.

Відкрити дозволили 280 ринкам, що мають забезпечити все необхідне згідно з санітарними нормами. Вимоги для ринків склали у МОЗ та Мінекономіки. Їхнє виконання для працівників, продавців і відвідувачів ринку є обов’язковими. Полтавські підприємці кажуть, що готові до роботи з виконанням умов та хочуть працювати.

Вимоги для ринків на час карантину

Окрім Держпродспоживслужби контроль за виконанням вимог мають постійно здійснювати працівники ринку. Перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін сказав 29 квітня, що влада розуміє важливість питання відкриття ринків для бізнесу і продовольчого забезпечення. Через це контролю за дотриманням правил на ринках приділятимуть особливу увагу 

Раніше полтавська влада говорила про те, що відкриття ринків зараз не на часі, адже в області продовжують фіксувати нові випадки інфікування коронавірусом. Та попри це, в ПОДА, готові втілювати рішення уряду.

Також попри початок карантину, ще день стихійна торгівля поблизу Центрального ринку продовжувалася.

Раніше у Полтаві проводили рейд Центральним ринком та казали про плани перенести ринок «Оптовичок». Наразі у КП «Полтава-сервіс» шукають локацію для переносу ринку, але не дають жодних дедлайнів.

Опублікована: 29 квітня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація