27 червня від ракетного удару по ТРЦ «Амстор» та заводу «Кредмаш» у багатьох прилеглих будинках повилітали шибки, у тому числі і в палацу культури «Кредмаш».

Як повідомила «Кременчуцькій газеті» директорка палацу культури Тетяна Кухтик, ситуація зі склінням будівлі критична. Наразі працівники палацу культури закрили вибиті від вибухової хвилі вікна. 

Керівники гуртків вже оголосили збір коштів на скло, але ця процедура не примусова. Також звернулися зо допомогою і до міської ради. Планують спершу замінити вікна у балетному залі. 

Але Кременчуцький телеграф повідомляє, що батьки скаржаться, що їх просять здати по 1 тис. грн на скління вікон. Керівник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєднік розповів, що у такому випадку слід звертатися до міської влади, яка надає допомогу тим, хто постраждав під час вибуху, а не брати гроші з батьків. Якщо ж там не зможуть допомогти, тоді військова адміністрація готова підключитися і сприяти у розв'язанні цього питання.

27 червня російська армія випустила по Кременчуку ракети, одна з них влучила в торговельний центр, а інша – «Кременчуцький завод дорожніх машин («Кредмаш»)».

Внаслідок удару частково зруйнована інфраструктура заводу. Зокрема, пошкодило будівлю, а на території підприємства лишилася вирва від вибуху. Серед працівників поранених немає.

СБУ невідкладно розпочала розслідування російського воєнного злочину – ракетного обстрілу Кременчука.

Слідству стало відомо, що адміністрація ТРЦ з 23 червня вирішила не зачинятися під час «повітряної тривоги».

Loading...