Влада проголосувала за демонтаж МАФу на Стрітенській – власниця подає до суду

Автор: Вікторія Баберя, 30 листопада, 14:50

Фото: Власниця буде відстоювати право на МАФ у суді


За скасування дозволу ФОП Олені Дрозд на подальше розміщення торговельного кіоску «Канцелярські товари» на перехресті вулиць Стрітенської та Небесної Сотні проголосували 26 депутатів.

Підприємиці припинять дію договору особистого строкового земельного сервітуту та анулюють дію паспорту прив’язки. Також цим рішенням, ФОП Олену Дрозд зобов’яжуть самостійно здійснити демонтаж торговельного кіоску. У разі не виконання, знесенням тимчасових споруд займеться інспекція з контролю за благоустроєм.

Ще під час виступу громадськості на початку сесії Олена Дрозд повідомила, що у разі ухвалення рішення про скасування дозволу на подальше розміщення кіоску, вона буде позиватися до суду:

«У мене в руках експертна оцінка споруди 220 тис. 930 грн, які я попрошу компенсувати. Крім того, за моє чесне та спаплюжене ім’я, приниження авторитету, я буду вимагати від оновленої влади компенсації у розмірі 10 млн грн».

Нагадаємо, 10 вересня, представники правоохоронних органів та інспекції з контролю за благоустроєм перевірили скандальний МАФ на перехресті вулиць Стрітенської та Небесної Сотні. Як результат: власниця заплатить штраф, проте кіоск поки що не демонтують. Адже, як тоді зазначали, на це має бути відповідне рішення міськради.

Кіоск почали встановлювати ще 22 листопада 2017 року. За словами його власниці Олени Дрозд, на це дала дозвіл міська рада ще в січні 2017 року. Однак з’ясувалося, що МАФ розміщений без узгодження з правоохоронцями, а це є адміністративним правопорушенням.

Опублікована: 30 листопада 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація