Вячеслав Перевозчиков та Вадим Копилов загинули 1 лютого від поранень, несумісних з життям.

Про це 3 лютого повідомили у Лубенській міській раді.

49-річний Вячеслав Перевозчиков народився в росії, але потім разом з батьками переїхав в Мацківці. Після закінчення школи чоловік навчався у Ташкентському танковому училищі. До повномасштабного вторгнення Вячеслав Перевозчиков працював трактористом у  Мацківцях, потім водієм на заводі у Борисполі. Захисник став до лав ЗСУ 26 лютого. Він служив на посаді командира відділення стрілецької роти.

Після закінчення школи 46-річний Вадим Копилов навчався у Полтавському військовому інституті зв’язку. Військовослужбовець працював на лубенських підприємствах «Валтекс» та «Лічмаш», а з 2008 року - зварювальником на заводі «Лубнимаш». Воїн захищав незалежність України з 26 лютого, він був стрільцем стрілкової роти.

1 лютого під час штурму позицій противником, захисники отримали мінно-вибухові поранення, несумісні з життям. З Вячеславом Перевозчиковим та Вадимом Копиловим прощатимуться 4 лютого о 12:00 на Володимирському майдані у Лубнах.

Вічна пам’ять українським героям.

Воїн Андрій Соколов загинув 27 січня на Харківщині. Із захисником прощалися 2 лютого у Кременчуці.

Володимир Гребинь загинув 27 січня під час виконання бойового завдання у Бахмуті. Прощання з воїном відбулося 2 лютого в його рідних Пирогах. 

2 лютого рідні молодого захисника Юрія Малика попрощалися з полеглим воїном у Свято-Успенському соборі. Герой загинув 24 січня на Донеччині.

Loading...