tygxzahmpdnvdi0b

З 11 травня, згідно з рішенням Кабміну, заклади громадського харчування можуть обслуговувати відвідувачів на літніх майданчиках. На вулиці Соборності «літки» нині облаштували чотири заклади: «Місцева кав’ярня», «Міське кафе Чічіков», «Зен» та «Рум’яний».  Міська влада дозволила їм це зробити, адже кафе обмежилися лише виносними столами та стільцями. Розміщення габаритних конструкцій потрібно погоджувати додатково. Тож працюють не […]

З 11 травня, згідно з рішенням Кабміну, заклади громадського харчування можуть обслуговувати відвідувачів на літніх майданчиках. На вулиці Соборності «літки» нині облаштували чотири заклади: «Місцева кав’ярня», «Міське кафе Чічіков», «Зен» та «Рум’яний». 

Міська влада дозволила їм це зробити, адже кафе обмежилися лише виносними столами та стільцями. Розміщення габаритних конструкцій потрібно погоджувати додатково. Тож працюють не всі. 

Усі заклади, що відкрили літні майданчики, мають керуватися рядом правил та обмежень. Зокрема: 

  • проводити регулярний температурний скринінг працівників перед початком робочої зміни; якщо у працівника температура тіла – понад 37,2, його не допускають до роботи; термометр потрібно обов’язково дезінфікувати; 
  • дотримуватися дистанції між столами не менш ніж 1,5 м; 
  • треба організувати зони для оброблення рук дезінфекційними засобами;
  • замовлення та видача повинні здійснюватися дистанційно або через спеціальне вікно чи вхідні двері закладу;
  • біля місця очікування треба нанести тимчасову розмітку з дистанцією між гостями щонайменше 1,5 м;
  • працівники, що видають замовлення та здійснюють розрахунок, повинні користуватися одноразовими рукавичками та респіраторами, медичними масками;
  • меню треба розмістити для ознайомлення поруч із місцем видачі замовлень. 

Працівників мають забезпечити засобами індивідуального захисту на 5 днів. Роботодавець повинен слідкувати за тим, щоб вони ці засоби використовували. 

Слід також проводити вологе прибирання виробничих приміщень і поверхонь літніх майданчиків, використовуючи мийні і дезінфекційні засоби, не рідше, ніж кожні дві години, а також – перед відкриттям і після закінченням зміни. 

ЗМІСТ вирішив дізнатися, як змінилася робота закладів, що обслуговують нині людей на літніх майданчиках, та чи дотримуються вони правил. 

«Місцева кав’ярня»

Літній майданчик

«Місцева кав’ярня», що на Соборності, 32, встановила ті ж стільці та столи, що й торік, але їх стало менше. Зменшили, щоб дотримуватися соціальної дистанції. Про це розповіла власниця закладу Катерина Бабіч. Підприємиця також розповіла, як змінилася робота закладу: 

«Видаються замовлення лише в одноразовому посуді. Після кожного гостя місце обробляється дезінфекційними засобами. Видаються замовлення через буферну зону, щоб не було контакту. Працівники працюють у масках і рукавичках. Доступний для всіх дезінфекційний засіб. Відвідувати туалетну кімнату гості мають право, але у нас вона розташована у кінці залу. Тож після кожного гостя ми обробляємо дезінфекційним розчином туалетну кімнату. Черга повинна бути лише на вулиці, а люди стоять лише на відповідних позначках, що ми нанесли, дотримуючись дистанції». 

Про рентабельність, каже Бабіч, говорити зарано. Нині вони працюють більше для того, щоб працівники та гості адаптувалися до нових умов. 

«Нині ми говоримо про те, щоб бізнес просто залишився на ринку. Нам дуже складно, тому що навантаження на працівників, орендна плата, комунальні платежі, адже опалення увімкнулося, все ввімкнулося, а потік гостей невеликий. Та й літній майданчик має зовсім інший вигляд – на одній і тій же площі можуть розміститися менше гостей».

За її словами, зросли витрати і на дезінфекційні засоби, рукавички та маски. 

«Зен»

Літній майданчик та вікно для замовлень

Ще один літній майданчик – у кафе «Зен», що на Соборності, 30Б. Вони також обмежилися лише столами та стільцями. Напої віддають в одноразовому посуді. А обслуговують відвідувачів через буферну зону. Вхід у заклад перегороджений столом. 

«Міське кафе Чічіков»

Тут приймають та видають замовлення

«Міське кафе Чічіков» (Соборності, 32) також має літній майданчик. Столи – на відстані один від одного, проте їх немало. Біля столів – лише по два стільці. 

Керуюча закладом Ольга Денисовець розповіла, як вони працюють нині: 

«Обслуговуємо людей лише на літніх майданчиках. Всередину впускаємо, але тільки для того, щоб можна було скористатися туалетом. Закупили дуже багато засобів для дезінфекції. Поки що використовуємо одноразовий посуд, але, думаю, ближче до вихідних перейдемо на багаторазовий посуд – МОЗ дозволило».

У дверях кафе облаштували буферну зону, через яку приймають та віддають замовлення. Працівники за стійкою – у масках та рукавичках. У вільному доступі є антисептик. 

Такий вигляд має літній майданчик кафе

Керуюча сказала, що нині ще не може сказати, чи є рентабельною робота літнього майданчика. 

«Адже лише третій робочий день. Погода також трішки все зіпсувала, адже на вулиці холодно. Відвідувачів менше, але я думаю, це не пов’язано з тим, що люди бояться ходити до ресторанів. Просто у багатьох людей закінчилися гроші. Під час карантину вони також зрозуміли: якщо вони змогли два місяці прожити без кафе, то навіщо вони зараз? Щоб повернути колишній прибуток, нам потрібно ще дуже багато працювати». 

«Рум’яний»

Соборності, 32

Найменший літній майданчик – у кав’ярні «Рум’яний» (Соборності, 32) Вони обмежилися лише двома кріслами та столом. Людей обслуговують «з порогу», у саме приміщення зайти не можна. Біля дверей розмістили дезінфекційний засіб, скористатися яким може кожен клієнт. Працівниця, що приймає замовлення, – у масці і рукавицях. 

Соборності, 32

Нагадаємо, нині у Полтаві діють пом’якшені карантинні обмеження. Карантин продовжили до 22 травня. В Уряді розповіли про 5 етапів виходу з карантину. 

Loading...