З Донеччини на щиті повернулися двоє воїнів Полтавщини

Фото оприлюднили громади, де мешкали загиблі
Захисники Станіслав Писаренко та Вячеслав Бережний навіки в строю. Великобагачанська та Великосорочинська громади Полтавщини в жалобі.
Про загибель воїнів повідомили в Миргородській обласній військовій адміністрації 23 травня. Воїни Станіслав Писаренко й Вячеслав Бережний полягли на Донеччині у травні.
Станіслав Писаренко на щиті: бойовий шлях воїна
Народився воїн 15 липня 1986 року в селі Балюки. Навчався у Великобагачанській середній школі, яку закінчив у 2004 році. Здобув фах столяра у Миргородському ПТУ №44 та спеціальність радіомеханіка в Полтавському ПТУ №10.
У 2007 році Станіслав Писаренко пішов до ЗСУ на строкову військову службу. Повернувшись додому, працював в магазині електроніки.


У 2014 році чоловіка призвали до війська для участі в АТО, де він відслужив рік. Після демобілізації повернувся до Великої Багачки, працював майстром з ремонту та обслуговування телекомунікацій.
25 лютого 2022 року Станіслав Писаренко повернувся до лав війська, служив у складі 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Нагороджений відзнакою «За оборону України», а також відзнаками командування ЗСУ. Діставши поранення, повертався до побратимів і продовжував службу.
Життя воїна обірвалося 16 травня під час ворожого штурму позицій підрозділу на Донеччині. Станіслава Писаренка провели в останню путь 24 травня.

Вячеслав Бережний на щиті: бойовий шлях воїна
Захисник народився 19 квітня 1977 року в селі Савинці Миргородського району. У 1992 році закінчив місцеву школу. Вступив до Миргородського ПТУ № 44. Після закінчення навчання Вячеслава Бережного призвали на строкову службу до лав ЗСУ. Деякий час чоловік працював у ТОВ «Савинці».


У лютому 2023 року Вячеслава Бережного мобілізували на службу у війську. Відтоді воїн боронив Україну від повномасштабного нападу росіян в лавах армії. Вірний військовій присязі, під час виконання бойового завдання захисник дістав несумісні з життям поранення 9 травня на Донеччині.
Великосорочинська громада провела воїна в останню путь 23 травня. Земляки проводжали героя до місця вічного спочинку на колінах.
