lryTAAcmslAFsuNj

Голова Харківської ОДА Олексій Кучер прокоментував пресі, що кожна людина пройшла через лікарів і вони підтвердили, що все гаразд.

Близько 14:00 з Харківського аеропорту вирушила колона із 5 автобусами. В транспорті перебуває 72 пасажири разом з екіпажем.

«Той випадок, про який ви (ЗМІ – прим. ред.) нам повідомили – що начебто була встановлена підвищена температура, – він не підтвердився. 36,9 – це найвища, яка була зафіксована, відповідні медичні документи є на сьогодні».

Співвласник SkyUp Олександр Альба повідомляє, що літак його авіакомпанії, який здійснював евакуацію, пройде спеціальну санітарну обробку: дезінфікуватимуть салон, кабіну пілотів, багажний відсік, техніки замінять фільтри системи кондиціонування, щоб повністю виключити можливість зараження. Також буде дезінфіковано місце стоянки і трап.

Евакуйованих доставлять до медичного центру Національної гвардії України «Нові Санжари». Місцеві мешканці час від часу йдуть на сутички із поліцейськими. Жителі Нових Санжар протестують проти розміщення евакуйованих у мед центрі. Хоча що пасажири тричі вже пройшли перевірку, симптомів не встановлено, щоб говорити про коронавірус.

Тим часом, поки автобуси їдуть, у центр Нових Санжар прибув кортеж з кількох позашляховиків та мікроавтобусів. З нього вийшли міністр внутрішніх справ Арсеній Аваков та заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко. 

Напередодні, 19 лютого новосанжарці вийшли на акцію протесту проти перебування громадян у їхньому медцентрі, перекрили рух до санаторію та спричинили сутички з поліцією. Станом на сьогодні, протести продовжуються. Близько сьомої години ранку група місцевих заблокувала дорогу міжрегіонального значення. При спробі поліцейських розблокувати проїжджу частину, деякі учасники акції чинили опір, виникла короткострокова сутичка. Також на місці у поліціянтів є БТРи, щоб відтягувати техніку, якою місцеві жителі намагалися перегородити міст.

Голова Полтавської обласної ради скликає позачергову сесію 21 лютого через ситуацію в Нових Санжарах.

Loading...