Прощання з Сергієм Кришталем
Прощання з Сергієм Кришталем

Фото Хорольської громади

Сергій Кришталь – солдат окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького. Йому навіки 21 рік.

Воїн загинув травня на одній із найзапекліших ліній фронту поблизу Авдіївки Донецької області. Сергій отримав тяжкі поранення, які виявилися несумісними із життям. 21 травня героєм прощалися у рідному Хоролі.

Сергій Кришталь мав невдовзі святкувати 22-ий день народження, але війна забрала його життя.

На зображенні може бути: 5 людей та велосипед
Прощання з Сергієм Кришталем

Молодий воїн поліг смертю хоробрих, до останнього залишаючись вірним присязі на посаді гранатометника механізованого відділення, що підпорядковане Президенту України. Цей підрозділ виконує завдання, аналогічні до функцій лейбгвардій інших країн – почесної варти перших державних осіб.

Сергій Кришталь народився 20 червня 2001 року. У сім’ї виховувався разом з молодшим братиком Максимом. Навчався у Хорольській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3, по закінченню якої здобув професійно-технічну освіту в Хорольському міжрегіональному центрі професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців.

null

Далі продовжив навчання у Полтаві на машиніста кранів і працював по спеціальності на будівельних об’єктах обласного центру, а згодом і в Польщі. Далі прийняв військову присягу на строковій службі в рядах Збройних Сил України.

У травні 2022 року Сергій чекав на демобілізацію, але його плани на цивільне життя зруйнувала війна.

У березні 2023 року Сергія разом з його військовими товаришами елітного підрозділу відправили на передові позиції. Дорога до Авдіївки стала останнім маршрутом молодої людини. У воїна залишилася мама, тато, брат, бабусі та дідусь.

Вічна пам’ять герою!

Loading...