Фото ЗМІСТу

На зустрічі 19 липня волонтери, зоозахисники разом із представниками пункту перетримки безпритульних тварин обговорювали можливість повернути доступ до персональних даних нових власників тварин.

Представниця ГО «Барбоскіни» Наталія Лебединська говорить, що з пунктом співпрацюють вже декілька років. Сюди приходять, щоб погуляти з собаками, погодувати їх, допомогти зі стерилізацією тощо. 

«Ми весь час мали доступ до персональних даних нових власників. Був журнал, де є адреси й контакти нових господарів, волонтери могли перетелефонувати й спитати, як справи у тварин, щось порадити. За всі роки нашої співпраці жодного разу не було судових позовів з приводу розголошення персональних даних. Були люди, які виявилися поганими власниками, тому ми були вимушені повертати тварин до пункту перетримки». 

Фото ЗМІСТу
Фото ЗМІСТу
Фото ЗМІСТу

За її словами, місяць тому доступ до таких журналів закрили. З цим волонтери категорично не згодні, оскільки мають відстежувати долю тварин. Наразі волонтери та зоозахисники хочуть знайти компроміс та законним шляхом знову отримати доступ до інформації. 

Начальник відділу регулювання чисельності бездоглядних тварин Сергій Богодюк говорить, що у пункті нічого не приховують, а навпаки можуть відкрито прозвітувати про роботу та просять всіх долучатися до вигулу тварин.

Щодо обмеження доступу до журналів каже, що його закрили, бо він містить персональні дані про людину. Тому їх не можуть тримати у відкритому доступі. Розв’язати питання пропонує законним шляхом. 

Фото ЗМІСТу
Фото ЗМІСТу
Фото ЗМІСТу

Сергій Богодюк говорить, що підприємство планує укласти угоди з волонтерами на опікунство над тваринами:

«Кожен з опікунів матиме по 5 тварин за якими будуть зобов’язані доглядати, зокрема приходити до пункту, щоб вигулювати їх, соціалізувати тощо. Такі волонтери також підпишуть форму про нерозголошення персональних даних про нових господарів тварини та матимуть змогу спілкуватися з ними та простежувати подальшу долю тварини».

Наразі громадські організації, які займаються зоозахистом, та хочуть стати волонтерами-опікунами мають направляти заяви до КАТП-1628. Ці заяви розглянуть на підприємстві та запропонують волонтеру підписати угоду на опікунство.

Loading...