Андрій Дягілєв власник двох ветеринарних клінік у Харкові. Разом з командою вони готувалися до відкриття третьої клініки, проте цьому завадив напад росії на Україну.

Через деякий час після початку повномасштабної війни Андрію вдалося вивезти частину медичного обладнання та меблів до Полтави й відкрити тут ветеринарну клініку. Також сюди переїхала і частина колективу, інші досі залишаються в Харкові з різних причин. 

Як зберегти та перевезти свій бізнес у порівняно маленькому місті, різниця рівня надання послуг та чому підприємці бійці економічного фронту — дивіться у нашому новому відео.

У наших відео дивіться як волонтери вивозили під обстрілами тварин, посттравматичний синдром у тварин, та чому люди залишають своїх тварин помирати. У відеопроєкті «Історії війни» ми показували як Охтирка витримала бомбардування російської армії та мріє стати туристичним містом.

Також згадуємо про гадяцьке сафарі – подію, що точно закарбувалася в історії російсько-української війни. Полювання на орків, затоплений танк з екіпажем, викрадення «Уралу» з ящиками зброї й російським солдатом всередині та несамовита відвага місцевих жителів – про все це у нашому відео.

Додамо, що однією з найстрашніших історій сучасної війни проти України стали події в Маріуполі. Маріупольці поділилися спогадами про мирне, українське місто та розповіли про те, як російські військові зруйнували усе на своєму шляху.

Створено за підтримки European Journalism Centre