10 серпня, 17:08
10 серпня, 17:08

Житель Оржицької громади Ярослав Кошкарьов з позивним «Блогер» наразі боронить Україну на Донеччині. Також встигає показувати своє військове життя на TikTok-сторінці.

ЗМІСТ поспілкувався з Ярославом про його вибір йти воювати на передову, ситуацію на фронті та майбутнє нашої країни.

У квітні Ярослав разом з побратимами добровольчого корпусу «Правий сектор» звільнили від російських окупантів село Кам'янське Запорізької області. На відео хлопець йде вздовж десятка машин місцевих жителів села та вітається з ними. У той момент люди до нього підбігають обійняти та подякувати за їхній захист.

Окрім введення бойових дій проти окупантів Ярослав разом з побратимами допомагають місцевим жителям міста, які ховаються від війни у підвалах. Військовий розповідав, яка історія трапилася у Сіверську, що на Донеччині:

«Тут багато мирних людей. Ми знайшли дві сім'ї з дітьми і допомагаємо їм постійно. То води принесемо, то хліба по можливості. У них є корова вони діляться з нами молоком. Там є дітвора – це жорстоко. Ми з ними ділимося усім, людям немає куди поїхати. Вони з підвалів взагалі не виходять. Там такі гарні діти, вони завжди звуть нас».

Відео – Євген Чорний

Фото – Катерина Пєшикова