Військові Полтавщини Ярослав Кошкарьов та Івань Бондарь наразі боронять Україну на Донеччині у Сіверську. Разом з побратимами захисники допомагають місцевим жителям міста, які ховаються від війни у підвалах.

Ярослав Кошкарьов показує своє військове життя у відео на своїй TikTok-сторінці. У новому відео захисник показав, як вони разом з побратимами допомагають місцевим жителям:

«Тут багато мирних людей. Ми знайшли дві сім'ї з дітьми і допомагаємо їм постійно. То води принесемо, то хліба по можливості. У них є корова вони діляться з нами молоком. Там є дітвора – це жорстоко. Ми з ними ділимося усим, людям немає куди поїхати. Вони з підвалів взагалі не виходять. Там такі гарні діти, вони завжди звуть нас», – розповів ЗМІСТу Ярослав Кошкарьов.

У квітні Ярослав разом з побратимами добровольчого корпусу «Правий сектор» звільнили від російських окупантів село Кам'янське Запорізької області. 

Хлопець задокументував цей момент собі у соц. мережа. Там він йде вздовж десятка машин місцевих жителів села та вітається з ними. У той момент люди до нього підбігають обійняти та подякувати за їхній захист.

Loading...