Результати соціологічного опитування: кого полтавці бачать Президентом за тиждень до виборів

Автор: Віталій Крицький, 25 березня, 16:50

Фото: Результати соціологічного опитування: кого полтавці бачать Президентом за тиждень до виборів (Обкладинка Юлії Деркач)


Вибори Президента відбудуться 31 березня. На сьогодні список нараховує 39 прізвищ, у якому є кандидати на різний смак: «старі» досвідчені політики, «нові» амбіційні обличчя, колишні АТОвці, екс-працівники спецслужб, лікарі, шоумени. ЗМІСТ вирішив дослідити електоральні настрої полтавців та дізнатися, кого вони підтримають на чергових виборах глави держави.

 

Кандидатів багато, Зеленський – один

 

Так, на запитання «Якби вибори Президента України відбулися цієї неділі, за кого б ви голосували?», полтавці визначили наступну п’ятірку лідерів:

ZaKogo copy

 

Інше запитання стосувалося антирейтингу кандидатів. Так, на запитання «За кого б Ви не голосували за жодних обставин на виборах Президента України?», респонденти відповіли наступним чином:

ZaKogoNi copy 

Обираючи з двох кандидатів, наприклад, у другому турі, полтавці зробили вибір так:

Юлія Тимошенко перемагає Петра Порошенка

Володимир Зеленський перемагає Петра Порошенка

Володимир Зеленський перемагає Юлію Тимошенко

 

Підсумовуючи: у другому турі Зеленський виграв усіх, а Порошенко – всім програв.

Нагадаємо, що вибори Президента відбудуться цієї неділі, 31 березня. Раніше Президент Петро Порошенко відвідав Полтаву 16 березня в рамка Ради регінального розвитку. До цього на напіввідкритій зустрічі перед підприємцями і аграріями виступила кандидатка Юлія Тимошенко. Шоумен, лідер рейтингів Володимир Зеленський Полтаву поки не відвідував, але в місті працює його приймальня.

Соціологічне дослідження проводилось 18-24 в березня 2019-го року методом особистого вуличного опитування. Соціологічна вибірка – 1066 респондентів, похибка складає не менше 2,4%. Вибірка формувалася за гендерними, віковими та територіальними принципами.

Графіка Юлії Деркач

Опублікована: 25 березня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація