qSYx3aotPVOuZf2Y

«Обличчя» громадської організації «ЗЕ! Команда», довірена особа кандидата Володимира Зеленського по 146-му округу Фелікс Урін розповів, хто працює в його команді та як планує переконати Полтавську область підтримати свого лідера.

Шоумен Володимир Зеленський впевнено тримає перші позиції в різних соціологічних дослідженнях. Згідно з останніми опитуваннями, за керівника студії «Квартал 95» готові проголосували від 17 до 23% виборців. Для людини, яка ніколи не брала участь в політиці, це потужний стартовий результат.

Феномен Зеленського демонструє, що українці здебільшого зневірилися в «старих» персоналіях, і, відповідно, гостро шукають нових, «незаплямованих» політиків. Як показують соцопитування, саме актора Володимира Зеленського співвітчизники «коронували» стати у головного керма держави.

Вкотре зауважимо, що майбутньому президенту (незалежно від персоналій) потрібна сильна, професійна та компетентна команда, яка допоможе керманичу втілити реформи в життя. Володимир Зеленський заявляв, що змінювати країну разом із ним будуть нові, молоді та професійні кадри. Замало виграти президентські вибори – потрібно закріпитися на місцях і в парламенті.

Тому ЗМІСТ знову вирішив дізнатися, хто представлятиме «слугу народу» на виборах, та на кого, можливо, Володимир Зеленський покладатиметься в полтавському регіоні в разі перемоги.

Кременчужанин, юрист, обличчя (як він сам себе просив представити) команди Зеленського – Фелікс Урін. Він одразу зауважив, що класичного виборчого штабу в його команди немає – його функції частково виконує створена в січні 2019 року громадська організація «ЗЕ!Команда». Заступників в Уріна немає – кожна довірена особа відповідає за свій округ.

Фелікс Урін (Джерело - fb-сторінка Фелікса Уріна)

Фелікс Урін розказав, що став довіреною особою після того, як подав онлайн-заявку на офіційному сайті.

«Прийшов зворотній зв’язок, запросили резюме. Заповнив анкету. Так і сталося».

На запитання, чи був він раніше знайомий з Володимиром Зеленським або його оточенням, Урін відповів, що знає Юрія «Юзіка» Корявченкова (актор «95 кварталу», представник Зеленського в Кривому Розі – тут і далі прим. автора).

За словами Фелікса Уріна, звичну для всіх агітацію – поширення друкованих матеріалів, палатки, робота з виборцями «офлайн», – його команда не веде і не вестиме. Агітаційна робота з людьми ведеться через соціальні мережі та відеоблоги:

«У нас інший формат. Ми не бігаємо за людьми, не розставляємо палатки, не роздаємо листівки. Є інтернет-спілкування. Люди самі приходять в наші офіси».

Урін пояснює: київський офіс «ЗЕ!Команди» компонує всі онлайн-заявки (понад 500 тисяч), потім з центру їх розсилають по містам в регіональні офіси. Відповідно, у заявках є охочі стати спостерігачами, офлайн або онлайн активістами тощо. Потім обласні осередки Зеленського «працюють» із цими людьми.

Щодо довірених осіб Володимира Зеленського в Полтавській області, то Фелікс Урін нічого не прокоментував – запропонував звернутися за уточненнями й роз’ясненнями до центрального офісу.

За відкритими даними ЦВК, картина по довіреним особам кандидата Зеленського на виборчих округах наступна:

  • 144-й округ – екс-прокурор прокуратури Київського району Полтави, адвокат, підприємець Ярослав Маренич;
  • 145-й округ – директор агентства з нерухомості «Приват Житло» Юрій Бражник;
  • 146-й округ – адвокат, юридичний керівник регіональної організації політпартії «Соціальна справедливість» Фелікс Урін;
  • 147-й округ – торговий представник у ПрАТ «Київстар» Євгеній Дацько;
  • 148-й округ – працівник ТОВ «Нова Пошта» Станіслав Богдановський;
  • 149-й округ – працівник ТОВ «Дж Бар» Ярослав Лисяк;
  • 150-й округ – адвокат, працівник ТОВ «Славутич Руда» Ігор Чеверда;
  • 151-й округ – працівник ТОВ «Альянс гранд» Вячеслав Артеменко.

Звідки фінансування кампанії Володимира Зеленського на Полтавщині Урін також не відповів. Зазначив тільки, що за свою роботу коштів не отримує.

Представник Зеленського неодноразово наголошував, що всі волонтери, активісти й прихильники його лідера працюють виключно на безоплатній основі. Але точну їх кількість Фелікс Урін не зміг повідомити, оскільки, за його словами, кількість прихильників постійно збільшується. Урін поки не знає, чи зможе «ЗЕ!Команда» покрити всі дільнично-виборчі комісії області, проте запевнив, що в Кременчуці (його округ) «бажаючих виявилося навіть більше, ніж є необхідність».

На запитання, чи не вважає Фелікс Урін, що відсутність людей із політичним досвідом у його команді є, можливо, програшною позицією, Урін відповів, що не бачить в цьому проблеми. На його думку, відсутність подібного досвіду не є перепоною для того, щоб «дійсно працювати».

Окрім того Фелікс Урін зазначив, що поки не розглядає можливість брати участь на майбутніх парламентських і місцевих виборах.

Щодо відсоткової підтримки Володимира Зеленського в Полтавській області, то Урін даних не повідомив, підкресливши, що не хоче «перекручувати інформацію». До цього додав, що очікує максимальну рівну й високу підтримку для свого лідера по всім виборчим округам України.

Наразі, під час виборчого процесу, адміністративного тиску від вертикалі Президента Урін не відчуває.

Наостанок Фелікс Урін сказав, що нічого не знає про полтавську регіональну організацію «Слуга народу», про яку ЗМІСТ писав раніше. Її керівником досі значиться Тетяна Петрова.

Loading...