94pbl9hoeqrp0d54

Раніше на цій посаді був депутат міськради Олег Бєлоножко. Новим очільником полтавської міської організації партії «Батьківщина» став Андрій Матковський, очільник фракції БПП. Про зміну керівництва організації повідомляє 3 серпня телеканал «ІРТ». Як йдеться у рішенні президії партії «Батьківщина», окрім Олега Бєлоножка з бюро міської організації також виводять Андрія Соколова, Вадима Сороку, Олену Резвіну, Ігоря Федія, […]

Раніше на цій посаді був депутат міськради Олег Бєлоножко.

Новим очільником полтавської міської організації партії «Батьківщина» став Андрій Матковський, очільник фракції БПП. Про зміну керівництва організації повідомляє 3 серпня телеканал «ІРТ».

Як йдеться у рішенні президії партії «Батьківщина», окрім Олега Бєлоножка з бюро міської організації також виводять Андрія Соколова, Вадима Сороку, Олену Резвіну, Ігоря Федія, Артема Дранчука, Олександра Пінчука й Володимира Пишкіна. Олег Бєлоножко не прокоментував ЗМІСТу зміну керівництва осередку.

Андрій Матковський не вперше приєднується до «Батьківщини»

Своєю чергою. Андрій Матковський розповів, що погодився бути керівником міської організації «Батьківщини». Разом з ним до бюро увійшли Ігор Кужик, Юлія Халімон, Юрій Шляховий, Віктор Мовчан й Олексій Горик:

Нагадаємо, на передостанній сесії міськради фракція «Батьківщини» у повному складі не прийшла на голосування. Тоді ігнорування сесії депутати не коментували, але воно могло бути пов’язане з тим, що на засідання не винесли питання, які пропонувала «Батьківщина». Зокрема, йдеться про забудову «Алмазу», багатоповерхівки на схилі вул. Стрітенської, 1 тощо

Додамо, що Андрій Матковський у 2006 році обраний був депутатом Полтавської міської ради від «Блоку Юлії Тимошенко». Потім був секретарем міської ради і того ж 2006 року був обраним міським головою на позачергових виборах.

Loading...