Для дорослих і дітей: гірку для тюбінгу в парку «Перемога» у Полтаві почнуть робити цього тижня (СХЕМА)

Автор: Аліса Куценко, 9 грудня, 10:14

Фото: Тюбінг (Джерело – wikipedia.org)


Підприємці передбачили дві безпечні доріжки та два види тюбів, а вартість розваги змінюватиметься в залежності від часу.

Про наміри влаштувати тимчасову споруду «Сніжна гірка»  для тюбінгу заступниця директора парку «Перемога» Катерина Бабіч розповіла під час звітування за перше півріччя роботи в четвер, 5 грудня, що відбулося в КО «Інститут розвитку міста». За її словами, її розмістять на центральній алеї парку, але ніхто не кататиметься по клумбі з хризантемами – вони їх викопали напередодні, як і обіцяли на «Фестивалі хризантем», і відвезли на зберігання до весни.

За її словами, гіркою займатиметься будівельна компанія «Полтава-СКІ» Антона Фалтинського.

«Площа для гірки буде 300 кв. м, а тюби будуть двох розмірів – до 50 кг і 120 кг. Подібна гірка була біля театру Гоголя, тільки там вони не могли її нормально формувати. На майбутнє, якщо все добре, така гірка буде біля Співочого поля. Якщо, дійсно, парк розростеться інфраструктурою та активностями, там набагато зручніше – там є нахил».

Місце розташування гірки від «Полтава-СКІ»

Як розповів представник команди виконавців Олександр Кучеренко, ідея гірки для тюбінгу існувала з 2013 року, але її не вдавалося реалізувати з різних причин. За його словами, зараз є велике бажання не тільки від них, як підприємців, а й адміністрації парку та міста, тому він сподівається, що все вдасться.

Олександр Кучеренко розповів, що гірка буде повністю зроблена зі снігу (природного чи штучного). Природній достатньо нестабільний, за його словами, і його важко спрогнозувати, тому розраховують на штучний. Його робитимуть завдяки обладнанню снігогенераторів NIVIS.

«Буде дві окремих безпечних доріжки, на яких можна буде робити розподіл на дітей та дорослих. Але будемо орієнтуватися за кількістю відвідувачів, головне – щоб не було черги і комфортно можна було покататися», – зазначив він.

Гірка займатиме площу 300 кв.м

Гірку розмістять на центральній алеї парку

Також він розповів, що будуть різні варіанти щодо вартості – чим менше «популярний» час, тим нижча буде вартість. Також планують співпрацювати з різними державними установами та організовувати безкоштовні розваги для дітей.

Тюбінг працюватиме орієнтовно з 10.00 до 22.00 години.

Почати роботу над гіркою планують у другій половині грудня:

«Для нас цей проєкт частково соціальний, бо ми також хотіли б бачити парк "Перемога", який дійсно відповідає свої назві, а для цього треба привернути увагу людей чимось цікавим! Сам по собі процес штучного утворення снігу це дуже круте видовище. Тож ми хочемо створити різдвяне диво в Полтаві».

Нагадаємо, раніше ЗМІСТ розповідав про дати відкриття новорічних ялинок і новорічного ярмарку.

 

Опублікована: 9 грудня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація