img_20220906_135050-scaled-1

Суд скасував рішення комісії з розміщення тимчасових споруд у Полтаві, що дозволило власнику «Тераси» Олександру Василенку встановити літній майданчик поблизу Торгового будинку Токарєва.

Про це відомо з рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 1 листопада.

У 2021 році комісія з розміщення тимчасових споруд у Полтаві надала 2 дозволи на розміщення літнього майданчика ресторану «Тераса». Полтавська окружна прокуратура позивалася до суду, щоб надані дозволи визнали незаконними і скасували.

Причиною скасування стало те, що встановлення літнього майданчика не погоджували з патрульною поліцією та обласним Департаментом культури і туризму, хоча його розмістили в історичному ареалі Полтави. Прокуратура пише, що міська влада продовжила право розміщення «літки», яке надали вперше, а сам підприємець зареєструвався за день до засідання Комісії. Попри це міська влада дозволила з 1 жовтня 2021 року до 1 квітня 2022 року у прибудові до торгівельного будинку Токарєва розміщувати столики «Тераси – Території м’яса».

Олександр Василенко є власником закладу й раніше звертався до суду з клопотанням про скасування арешту на прибудови до будівлі, де нині працює кооперативний коледж. Ймовірно, він оскаржуватиме рішення суду, як робив це раніше. Зв’язатися з підприємцем ЗМІСТу не вдалося.

Loading...