Карантин в Україні продовжили до 31 серпня

Автор: Анастасия Мацько, 22 липня, 14:27

Фото: У Полтаві діятиме адаптивний карантин


Таке рішення ухвалили 22 липня під час засідання уряду. 

В Україні до 31 серпня діятиме адаптивний карантин. 

«Ми всі бачимо, що зараз такий формат і підхід до карантинних заходів дає свої результати і дозволяє нам контролювати рівень захворюваності в Україні», – сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

А з 1 серпня всередині країну розділять на «червону», «зелену», «жовту» та «помаранчеву» зони, згідно з рівнем епідемічної небезпеки. Рахуватимуть не за кількістю хворих, а за динамікою захворюваності, пише УП

«У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Рівень визначається автоматизованим програмним забезпеченням на основі визначених алгоритмів та зібраних даних та затверджується Національною комісією ТЕБ та НС», — зазначив Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

Залежно від показників, прийматимуться заходи з послаблення чи посилення карантинних обмежень. Якщо область та всі її райони перебувають у «зеленій» зоні, то для мешканців діятимуть такі обмеження:

  • в громадських будівлях – носити маску чи респіратор;
  • проведення масових заходів не більше однієї особи на 5 кв.м;
  • кінотеатри та театри працюватимуть із заповненістю не більше 50%;
  • перевезення пасажирів у громадському транспорті лише на сидячих місцях.

Нагадаємо, раніше Уряд продовжував карантин до 31 липня. ЗМІСТ також писав, що уряд додав до переліку країн зеленої зони (після повернення з яких не потрібно проходити двотижневу самоізоляцію) ще 9. 

Опублікована: 22 липня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація