wcevibmz8jm6xdqh

По всій країні продовжили адаптивний карантин до кінця липня, адже епідситуація в регіонах погіршується. Таке рішення ухвалили на засіданні Кабміну 17 червня, адже останніми днями фіксують усе більше нових випадків. Через це Кабінет міністрів України впровадить методику посилення карантину, яку застосовуватимуть після погіршення епідситуації в областях, повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль: «4853 людини захворіли на коронавірус за останні 7 […]

По всій країні продовжили адаптивний карантин до кінця липня, адже епідситуація в регіонах погіршується.

Таке рішення ухвалили на засіданні Кабміну 17 червня, адже останніми днями фіксують усе більше нових випадків. Через це Кабінет міністрів України впровадить методику посилення карантину, яку застосовуватимуть після погіршення епідситуації в областях, повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль:

«4853 людини захворіли на коронавірус за останні 7 днів. І це найбільше число за весь час пандемії в Україні. Враховуючи зростання кількості хворих на коронавірус, ми продовжимо дію адаптивного карантину до 31 липня цього року».

Зокрема, згідно з ухваленим рішенням, заборонятиметься перебування в громадських будинках, спорудах та транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту. А в транспорті – перевезення пасажирів в кількості більше, ніж передбачено місць для сидіння.

Водночас оновили механізми, за якими в регіонах зі значним поширенням COVID-19 може відбуватися посилення карантинних обмежень. Вони можуть встановлюватися щодо:

 • проведення спортивних, культурних, релігійних та інших масових заходів;
 • діяльності закладів, які надають послуги з розміщення;
 • роботи метрополітену;
 • перевезення пасажирів у всіх видах сполучень;
 • відвідування закладів дошкільної освіти;
 • роботи культурних закладів, фітнес-центрів та спортзалів;
 • діяльності закладів харчування.

Регіоном зі значним поширенням COVID-19 вважатиметься регіон, в якому наявна одна з наступних ознак:

 • завантаженість ліжок становить понад 50%;
 • середня кількість ПЛР- та ІФА-тестувань становить менш ніж 24 на 100 тис. населення протягом останніх 7 днів;
 • коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 понад 11%;
 • показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 більш ніж 8 випадків 100 тис. населення.

Рішення про посилення чи послаблення обмежувальних заходів і надалі ухвалюватимуть регіональні комісії ТЕБ і НС на основі оцінки епідемічної ситуації.

На Полтавщині протягом усього карантину було підтверджено 281 випадок інфікування коронавірусом. З них 46 у Полтаві. Протягом 16 червня зафіксували коронавірус у 2 людей.

Динаміка поширення коронавірусу Полтавщиною у червні

Нагадаємо, що нові хвилі послаблень обмежень почалися на Полтавщині 23 травня і 5 червня. В області почав роботу міський та приміський транспорт, відкрилися заклади харчування не лише з літніми майданчиками, а почали пускати гостей всередину.

Також через заборону уряду не відкрилися кінотеатри, але санаторії відновили свою роботу. Також уже працюють непродовольчі та агропродовольчі ринки.

Loading...