d94rcwsjwvwkjtr6

Відсьогодні в області запрацює міський та приміський транспорт та готелі.

Таке рішення ухвалили на засіданні обласної комісії ТЕБ і НС 23 травня. Про це повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов у власному тг-каналі.

Цьому рішенню передувало те, що МОЗ додав Полтавщину до переліку областей, де можна впроваджувати 2 хвилю послаблення карантину.

Які будуть послаблення з 23 травня на Полтавщині

За словами Олега Синєгубова, рішенню про послаблення карантину передували наради з МОЗ та головним санітарним лікарем України Віктором Ляшком:

«Дякую їм за розуміння та конструктив. Вчора були оновлені показники й водночас збільшено кількість тестувань. Тепер наша область проходить за всіма критеріями. Тому в суботу ми терміново провели засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та запровадили другий етап послаблення карантину».

Важливою вимогою послаблення карантинних умов є дотримання усіх необхідних засобів безпеки. Тепер в області почне працювати міський та приміський транспорт. Міністр інфраструктури України Владислав Криклій пояснив, що роботу розпочнуть регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському,  внутрішньообласному та міжнародному сполученні.

Графіка ЗМІСТу
Графіка ЗМІСТу

Ще дозволили проводити спортивні заходи. Важливою умовою є відсутність глядачів. Починають працювати готелі, але без басейнів та ресторанів. Для врегулювання їхньої діяльності, МОЗ розробило проєкт рекомендацій для закладів різних типів. осіння маски, температурний скринінг та використання антисептиків залишається незмінним.

Loading...