qdhpgyrd2c4veot6

Через ризик поширення коронавірусу невідомо, коли заклади запрацюють для глядачів.

Менеджерка полтавського кінотеатру Wizoria Ірина Третьякова  розповіла ЗМІСТу в понеділок, 15 червня, що вони очікують рішення Кабінету Міністрів України:

«Тому ми ретельно та з повною відповідальністю як за свій персонал, так і за наших гостей, будемо дотримуватися строків послаблення карантину та усіх заходів безпеки щодо недопущення поширення коронавірусу».

Днями на засіданні щоденного брифінгу стало відомо, що все ж відкрити кінотеатри з 15 червня неможливо. Кабмін підтримав МОЗ і вніс зміни до постанови, зокрема заборонив проведення ЗНО і відновлювати роботу кінотеатрів:

«По-перше, ми обмежили діяльність кінотеатрів, щоб не допустити погіршення ситуації з коронавірусом. До цього я зустрічався з представниками великих мереж кінотеатрів і узгодив всі ці питання».

Коли ж відновлять роботу кінотеатрів наразі невідомо. Все буде залежати від ситуації з розповсюдженням коронавірусу.

У мережі кінотеатрів Multiplex запустили новий челлендж для всіх, хто любить кіно, але пропустив прем’єри. Так, кожна людина обирає, яку саме стрічку повторно покажуть у кіно після карантину. Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті:

«Кожен день наближає нас до моменту, коли двері кінозалів по всій країні відчиняться знову. Після карантину на вас очікують як довгоочікувані голлівудські прем’єри, так і ретроспективи – повторні покази касових блокбастерів та мультфільмів».

Що обрати, який фільм або мультфільм ви хочете подивитися в Multiplex, потрібно проголосувати тут.

Нагадаємо, що раніше ЗМІСТ писав про те, як працювали кінотеатри на початку карантину.

Loading...