dfkc6tjq36szpczz

ЗМІСТ зв’язався з санаторіями області, щоб дізнатися, коли вони планують відновити свою роботу. Адже відповідно до рішення уряду, вони могли відновити роботу уже з 10 червня.

Отже, станом на понеділок, 15 червня, планують приймати відвідувачів такі санаторії:

Із 17 червня відновлює свою роботу курорт «Миргород», м. Миргород, вул. Гоголя, 112. До курорту входять 4 санаторії:

  • «Миргород»;
  • «Полтава»;
  • «Хорол»;
  • «Березовий гай».

Мінімальна кількість днів для оздоровлення 10-12. Ціна за добу з однієї людини – від 762 грн до 1932 грн, залежно від категорії номера. У вартість входить лікування, харчування і проживання.

Також планує відновити свою роботу санаторій «Псел», смт Велика Багачка, вул. Набережна 76. Точної дати відновлення роботи поки не має. Мінімальна кількість днів для оздоровлення 10-12. Ціна за добу з однієї людини – від 610 грн до 830 грн, залежно від категорії номера. У вартість входить лікування, харчування і проживання.

Із 15 червня відновлює свою роботу санаторій «Сосновий бір», с. Власівка, Зіньківський р-н, вул. Гагаріна, 31. Мінімальна кількість днів для оздоровлення 10-12. Ціна за добу з однієї людини – від 590 грн до 845 грн, залежно від категорії номера. У вартість входить лікування, харчування і проживання.

Рекомендації щодо роботи санаторіїв
Рекомендації щодо роботи санаторіїв
Рекомендації щодо роботи санаторіїв

Нагадаємо, в Україні карантин продовжили до 22 червня, але тепер він буде адаптивним. Нові хвилі послаблень обмежень почалася на Полтавщині 23 травня і 5 червня. В області почав роботу міський та приміський транспорт, відкрилися заклади харчування не лише з літніми майданчиками, а почали пускати гостей всередину.

Loading...