lqrvao4svolkormc

З 5 червня розпочалася третя хвиля послаблення карантину на Полтавщині. Згідно з нею закладам харчування можна приймати гостей у приміщеннях з дотриманням рекомендацій МОЗ.

ЗМІСТ прогулявся центральними вулицями міста, щоб перевірити, які ресторани, кафе та кав’ярні вже чекають на перших гостей всередині. Зараз на вході до закладів стоять антисептики, а всі працівники носять маски.

У кафе Feeling happy розповіли, що відновили роботу на літньому майданчику з 20 травня, в середині закладу працюють відсьогодні. На думку адміністраторки, відвідуваність закладу зараз багато в чому залежить від розташування літнього майданчика та умов на ньому, оскільки погода зараз є не зовсім літньою.

Кафе Feeling happy
Кафе Feeling happy
Кафе Feeling happy

Адміністратор «Тєсно говоря» розповів, що роботу на літньому майданчику відновили з 17 травня, в середині закладу працюють також з 5 червня. У своїй роботі заклад дотримується всіх рекомендацій: працівники в масках, приміщення і столики постійно дезінфікують, проводять провітрювання, на вході в заклад та на столиках є антисептики. Розміщення гостей у закладі буде з дотриманням соціальної дистанції, тому не всі столики будуть зайнятими.

Кафе «Тєсно говоря»
Кафе "Тєсно говоря"

Адміністраторка кафе «Чічіков» Ольга Денисовець розповіла, що свою роботу заклад відновив з 10 травня на літньому майданчику. Приймами гостей в середині закладу почали сьогодні з 12 години:

«Нам пощастило, у нас дуже прохідне місце і плюс кав’ярня. Як тільки ми відкрилися, перші тижні було дуже багато гостей, які пили саме каву. Повернулося зараз напевно відсотків 70 гостей. 30%, можливо, ще в роздумах іти чи не йти».

Також вона розповіла, що сьогодні свою роботу відновить ресторан «Тот самый Барашек». Плануються відкритися ввечері, оскільки зараз в закладі іде підготовка, також встановлять літній майданчик.

Кафе "Чічіков"
Кафе "Чічіков"

Ресторан «Галушка» відновив свою роботу на літньому майданчику з 2 червня. Сьогодні ввечері або вже від завтра планують відновити роботу в закладі, зараз іде підготовка до цього. Адміністраторка, зазначила, що вже серед гостей зустрічають постійних клієнтів. Загалом, на кількість клієнтів, на її думку, впливає зараз погода. Тому коли стане тепліше, їх кількість зросте.

Ресторан "Галушка"
Ресторан "Галушка"
Ресторан "Галушка"

Також розпочали впускати до приміщень гостей такі заклади, як Viva Oliva, Mafia, Beerloga, Valber, «Шалена шкварка», «Місцева кав'ярня», «Зен», «Наливайка» та «Рум'яний».

Viva Oliva
Viva Oliva

Нагадаємо, ЗМІСТ писав, як працювали літні майданчики місцевих кафе. Також у Полтаві почали працювати дитячі садки. ЗМІСТ вже писав, які види транспорту відновили роботу. 

Loading...