mvjyrpzz40zukv2w

На Полтавщині послабили карантинні обмеження з 23 травня. В області уже почали відновлювати перевезення автомобільним та залізничним транспортом.  З 25 травня відновили роботу автовокзали. Нині здійснюють лише приміські, міжміські та міжнародні перевезення. Поїхати можна у всіх напрямках, що були до введення карантину. Але загальна кількість рейсів зменшилася до 50 – 60%. Тому перед поїздкою варто […]

На Полтавщині послабили карантинні обмеження з 23 травня. В області уже почали відновлювати перевезення автомобільним та залізничним транспортом. 

З 25 травня відновили роботу автовокзали. Нині здійснюють лише приміські, міжміські та міжнародні перевезення. Поїхати можна у всіх напрямках, що були до введення карантину. Але загальна кількість рейсів зменшилася до 50 – 60%. Тому перед поїздкою варто уточнити, чи буде той чи інший рейс рейс – можна зателефонувати до автостанції або ж дізнатися на касі. 

З 27 травня розпочато продаж квитків на потяги, що їдуть через Полтаву. Вони курсуватимуть з 1 червня. Мобільний додаток Укрзалізниці поки не працюватиме. Але квитки нині можна придбати онлайн або в залізничних касах. Станом на 29 травня, через Полтаву їхатимуть: 

Розклад потягів, які курсуватимуть через Полтаву

З 1 червня відновлюють рух приміських електричок на Полтавщині. Придбати квитки можна буде у касах вокзалів або безпосередньо у квиткового касира до та під час поїздки. Курсуватимуть такі електрички:

Розклад приміських потягів, що курсують через Полтаву

Нагадаємо, ЗМІСТ писав, що чекає на автомобільні перевезення після карантину.

Loading...