go02yqzrwwmntsuk

Всі 52 садочки в місті пройшли перевірку та відновили свою роботу. Про це сьогодні, 2 червня, ЗМІСТу розповів начальник Управління освіти Юрій Матвієнко. За його словами, нині всі дитячі садочки забезпечені термометрами, масками, рукавичками та засобами для дезінфекції. 25 травня на засіданні виконкому Полтавської міськради Управлінню освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради із резерву було […]

Всі 52 садочки в місті пройшли перевірку та відновили свою роботу.

Про це сьогодні, 2 червня, ЗМІСТу розповів начальник Управління освіти Юрій Матвієнко. За його словами, нині всі дитячі садочки забезпечені термометрами, масками, рукавичками та засобами для дезінфекції.

25 травня на засіданні виконкому Полтавської міськради Управлінню освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради із резерву було передано:

  • маски медичні – 20000 шт.;
  • безконтактні термометри – 90 шт.;
  • рукавички – 12000 пар;
  • засіб для дезінфекції хлоровмісний – 30 кг
  • засіб для дезінфекції – 100 л;
  • антисептик спиртовий – 800 л.

Працювати садочки повинні відповідно до вимог МОЗу. Таким чином у закладах проводять температурний скринінг дітям та вихователям, а також дезінфікуватимуть поверхні.

Тепер у дитячих кімнатах відсутні килими та м’які іграшки. Крім цього, на території кожного садочка повинна бути відповідна розмітка. Вона допоможе батькам дотримуватися соціальної дистанції у черзі, що може утворитися, коли вони віддають дітей до садка або ж забирають їх додому.

Рекомендації МОЗ

Нагадаємо, що Полтавщина переходить до 3 етапу послаблення карантину. Автовокзали в області відновили роботу з 25 травня. З 1 червня знову розпочала роботу «Укрзалізниця» – через Полтаву поїхав перший потяг та відновили рух приміських електричок.

Графіка Романа Желізняка

Loading...