v4rwfj85hnfoflut

В Україні продовжили карантин до 22 червня, але з 22 травня він буде адаптивним. Це означає, що посилені обмеження вводитимуть у регіонах, де фіксуватимуть спалахи коронавірусу.

Нова хвиля послаблення карантинних обмежень розпочнеться з 22 травня. Зокрема, уряд дозволить роботу дитячих садочків, готелів та громадського транспорту. Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко сказав, що садочки почнуть працювати уже з понеділку, 25 травня.

Рекомендації для роботи дитсадків

Також почне працювати міський та приміський транспорт. Міністр інфраструктури України пояснив, що 22 травня почнуть регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському,  внутрішньообласному та міжнародному сполученні.

Як відновлюватимуть роботу транспорту
ВІдновлення громадського приміського транспорту

Ще дозволили проводити спортивні заходи. Важливою умовою є відсутність глядачів.

Починають працювати готелі, але без басейнів та ресторанів. Для врегулювання їхньої діяльності, МОЗ розробило проєкт рекомендацій для закладів різних типів.

Рекомендації для готелів

Спортзали та фітнес-центри мають відкритися 1 червня. Носіння маски, температурний скринінг та використання антисептиків залишається незмінним.

Рекомендації для спортзалів
Loading...