nLucV8QugMcewf2x

Наступного тижня конкурсна комісія розглядатиме документи претендентів на посаду гендиректора полтавського аеропорту. Засідання відбудеться 13-го березня о 13:00 в приміщенні обласної ради.

Як повідомляють на сайті Полтавської обласної ради, засідання конкурсної комісії – перший етап конкурсу. На ньому розглянуть документи, подані претендентами на участь.

Окрім традиційного пакета – заяви, особового листка з обліку кадрів, біографічної довідки, копій диплома, паспорта та трудової книжки, – кандидати мали подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Згідно з кваліфікаційними вимогами, гендиректор повинен бути громадянином України, мати вищу освіту, володіти державною мовою та не менше 5 років до цього працювати на керівних посадах в авіаційній галузі.

Майбутній очільник керуватиме аеропортом 5 років. Щомісячно гендиректор отримуватиме 16 748 грн зарплатні.

Нагадаємо, на сайті обласної ради триває голосування за краще ім’я для аеропорту. Присвоять одне з п’яти імен видатних діячів: Миколи Гоголя, Івана Котляревського, Івана Мазепи, Симона Петлюри, Григорія Сковороди.

Loading...