iarbt8xf6xnpnrut

У 8 районів Полтавської області доставили дезінфікуючі засоби. апарати штучної вентиляції легень та кисневі концентратори.

Від початку карантину «Нафтогаз» закупив матеріалів та обладнання для полтавських медзакладів на 2 млн 779 тис. грн. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Окрім Полтавської області, допомогу отримали у 21 лікарні та 26 амбулаторіях у різних регіонах.  Медзаклади отримали захисні костюми, респіратори, маски, захисні рукавиці, медичні окуляри, обтюратори. Також медикам передали медичне обладнання – станції очистки окулярів, апарати ШВЛ монітори пацієнта, шприцевий насос, пульсоксиметри тощо. 

Компанія передала лікарням Полтавщини допомоги майже на 3 млн грн

У Полтавській області передали допомогу у різні райони на такі суми:

  • Гадяцький – 200 тис. грн;
  • Лохвицький – 200 тис. грн;
  • Машівський – 198 тис. 970 грн;
  • Зіньківський – 199 тис. 999 грн;
  • Котелевський – 610 тис. 108 грн;
  • Лохвицький  (амбулаторії в районі) – 660 тис. 183 грн;
  • Миргородський – 275 тис. 411 грн;
  • Полтавський (амбулаторії в районі) – 435 тис. грн.
Гадяцькій райлікарні передали монітор пацієнта і капнографічний модуль

Минулого тижня лікарням у Полтавській, Харківській, Львівській та Херсонській областях передали матеріальної допомоги на 3,8 млн грн для закупівля засобів індивідуального захисту, дезінфекторів та медичного обладнання. 

За словами заступника гендиректора із земельних та соціальних питань В’ячеслава Чауса, «Нафтогаз» долучився до підтримки лікарень у регіонах, де видобувають газ. Саме в областях підприємства спілкуються з громадами та визначають пріоритети на місцях:

«Здоров’я працівників та місцевого населення – один з найважливіших пріоритетів у нашій діяльності. Пандемія коронавірусу – це не простий виклик, і я впевнений, що об’єднавшись, ми зможемо його подолати».

Полтавським лікарям передали засоби інфдиіві

Усього «Нафтогаз» виділив на підтримку регіонів України у боротьбі з коронавірусом 8 млн грн.

Loading...