1

Олександр Мамай дав другу пресконференцію за 3 дні, щоб повідомити про нові обставини в його справі.

Виступ голови громади можна побачити тут:

Основною темою зустрічі з журналістами стали  скарги та заяви Олександра Мамая до Державного бюро розслідувань та Генерального прокурора через виступ очільника Полтавської обласної прокуратури Антона Столітнього. 3 січня він заявив, що прокурор погодив клопотання слідчого Управління СБУ Полтавщини про обрання підозрюваному Олександрові Мамаю запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, як єдиного законного варіанту.

Сам голова громади говорить, що це був тиск на суддю у день, коли мали обирати запобіжний захід:

«Суддя має право встановити запобіжні заходи: нічний арешт, домашній арешт чи застава. Сьогодні на підставі цього, враховуючи, що прокурор у день коли мав бути суд повідомив у ЗМІ, мені здалося, що він хотів тиснути на суд. Тому я написав заяву у ДБР і дії прокурора Генеральному прокурору. Щодо ДБР, то слідчий орган цього бюро зобов’язаний внести мою заяву до ЄРДР. … 3 числа прокурор своїми діями доводив до суду, що треба робити. Я вважаю це як мінімум не чесно і не коректно. Прокурор доводить інформацію і підказує суду, що треба робити. Ось моя скарга Генпрокурору».

Також Олександр Мамай наполягає на розгляді його справи у межах Полтави.

Йдеться про справу, в якій 29 грудня Олександру Мамаю оголосили про підозру у розголошенні даних про ЗСУ. 15 грудня він повідомив, що у Полтавській громаді дислокуватиметься військова частина, що опікуватиметься трьома областями. Військові самостійно обрали приміщення районної ради з питань логістики, щоб підтримувати комунікацію з силовиками.

Loading...