RXD6AgKvcUuZl0u9
RXD6AgKvcUuZl0u9

фівфівфівфів

Міністерка охорони здоров’я Зоряна Скалецька заселилася у будинок, що для неї підготували у Нових Санжарах. Там має провести наступні два тижні.

Про це вона написала на своїй сторінці у фейсбуці о 15:00 сьогодні, 21 лютого: 

«Я нарешті знаходжусь у приміщенні, в якому проведу найближчі два тижні. Хотіла, щоб мене заселили в звичайній кімнаті, але з урахуванням необхідності працювати і проводити постійні наради скайпом і телефоном мені виділили окреме робоче приміщення»

Прикріпила й фото. 

Міністерка Зоряна Скалецька

У зону обсервації, за словами Скалецької, її запустили лише сьогодні, коли було узгоджено усі умови перебування. Розповіла, що спілкується з екіпажем літака. 

«На даний час всі, хто перебувають тут, почуваються добре. Людей регулярно обстежують, ознак ГРВІ не виявлено. Харчування тричі на день, його забезпечує кейтерингова компанія», написала Міністерка. 

Проте за годину до допису Олександр Блінок, начальник медичного центру внутрішніх військ МВС України «Нові Санжари», телеканалу «Прямий» у прямому етері сказав:

Пані Міністерка виїхала. Але вона була з нами учора до другої ночі, контактувала із тими працівниками, що працюють безпосередньо у боксі.

Вона буде повертатися, щоб пройти весь етап обсервації?

Так.

Згодом свої слова спростував: постався на помилку та втому. Запевнив: Скалецька перебуває на території медцентру. 

Ні з пресцентром МОЗ, ні з приймальнею Міністерки, щоб уточнити інформацію, зв’язатися не вдалося.

Пригадаємо, вчора Скалецька на власній сторінці у фейсбуці написала:

«Я вирішила приєднатися до людей в обсервації. Разом із ними я проведу наступні 14 днів, в одному приміщенні, в тих самих умовах. Сподіваюсь, що моя присутність заспокоїть як тих, хто знаходиться в Нових Санжарах, так і решту країни».

Таким чином вона хоче зменшити «паніку і несприйнятті, негатив та агресію». Адже поведінка місцевих жителів вразила не лише її, але й евакуйованих з Китаю.

Нагадаємо, евакуйованих пасажирів з Уханя розмістили в Нових Санжарах на Полтавщині. Це викликало спротив у місцевих жителів. 

Також у Полтаві, наступного дня після заселення евакуйованих до медцентру, щодо цієї ситуації провели позачергову сесію облради. 

ЗМІСТ також писав про те, що потрібно знати про евакуацію та евакуйованих. 

Loading...