«МТБ Банк» продає приміщення в парку «Перемога» за 4 мільйони гривень – попередній власник не виплатив іпотеку

Автор: Максим Самойдюк, 9 жовтня, 15:01

Фото: Банк продає приміщення через борги попереднього власника (фото - ProZorro.Продажі)


Будівлю кафе «Орхідея» намагається продати банк «МТБ», відсудивши приміщення у колишнього власника через невиплату кредиту. На перші торги потенційні покупці не зайшли.

Про це стало відомо з відповідного аукціону в системі ProZorro.Продажі. Лот з’явився в системі реалізації майна 17 вересня, а торги мали відбутися 8 жовтня. Проте на перший аукціон жодної пропозиції так і не надійшло. Продавець оцінив будівлю у 4 млн 19 тис. грн. (164 тис. доларів), але торги мали відбутися за «голландським аукціоном».

Він відрізняється від класичного (англійського) тим, що спочатку йде пониження ціни до тих пір, поки вартість не стане прийнятною для одного з учасників і він не натисне кнопку «стоп». Далі в інших учасників є право почати гру на «підйом» по класичному сценарію.

Із реєстру судових рішень відомо, що будівля раніше належала ТОВ «Панда-М» (Засновник Михайло Юдахін), яке у 2008 році взяло іпотеку в «Марфін Банк» (правонаступник «МТБ Банк»). Проте підприємство не виплатило кредит й заборгувало банку 430 тис. доларів. Після судової тяганини банк отримав приміщення у власність.

Нагадаємо, що у жовтні парламент ухвалив Закон «Про оренду державного та комунального майна», який передбачає реалізацію нерухомості через систему ProZorro.Продажі.

Опублікована: 9 жовтня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація