Музейне селфі у Полтаві: флешмоб продовжили на день

У середу, 16 січня, у музеях міста пропонували долучитися до міжнародної акції «День музейного селфі».
Така акція відбулась у Полтаві вже втретє. Кожен бажаючий міг зробити селфі з музейним експонатом або на фоні музею. Свої фото полтавці публікували у соціальних мережах Facebook, Twitter та Instagram із хештегом #MuseumSelfie, додаючи до нього назву музею, в якому зробили фото.

Завідувачка відділом науково-масової роботи Полтавського художнього музею імені Ярошенка Алла Тимошенко розповідає, що кількість відвідувачів музею у день акції збільшилась у кілька разів:
«Наш музей долучився до цієї акції ще у 2016-му році. Навіть найменші наші відвідувачі робили фото у залі Саші Путрі! Учора у нас було дуже багато екскурсій, і з кожним роком стає все більше людей, що роблять селфі у художньому музеї».

У Полтавському краєзнавчому музеї ця акція триває і сьогодні. Наукова співробітниця відділу етнографії Марина Кондратенко говорить, що спеціально для міжнародного флешмобу у їхньому музеї підготували нові фотозони і локації:
«У цьому році по хештегу вже додали багато цікавих селфі. Я думаю, що їх буде ще більше. Відвідувачі нашого музею будуть нагороджені за найкращі фото новими подарунковими видання Полтавського краєзнавчого музею».
Цьогоріч у Полтаві до акції приєдналися такі музеї:
- Музей історії Полтавської битви (#Poltavabattlemuseum);
- Полтавський художній музей імені Миколи Ярошенка (#MuseumSelfieDayЯрошенко);
- Полтавський літературно-меморіальний музей В.Г. Короленка;
- Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського;
- Полтавський літературно-меморіальний музей І. Котляревського і музей-садиба імені Котляревського (#літературниймузейКотляревського, #музей_садибаКотляревського).
- Музей Панаса Мирного ( #PanasMirnyMuseum).

Нагадаємо, ЗМІСТ уже розповідав про те, як полтавці долучилися до міжнародної акції «День музейного селфі».