bhJVf9DrSskhJqaF

Перехід до Beetroot відкриє нові можливості для ONLINICO на міжнародному ринку та допоможе розвивати ІТ-галузь у Кременчуці.

Міжнародна IT-компанія ONLINICO офіційно стає частиною шведсько-української компанії Beetroot. Мета Beetroot – позитивний вплив на середовище та розбудова IT-галузі з акцентом на невеликих містах України, де простіше досягти змін. І в цьому Beetroot та ONLINICO – на одній хвилі.

«Колись ми вигадали хештег #кремниеваядолинавкремне (прим. – “кремень” від “Кременчук”) і він став нашою амбітною метою. Сподіваюсь, завдяки інтеграції ONLINICO із Beetroot, наша мета стане більш реальною та досяжною. Ми впевнені, що ці зміни позитивно впливатимуть як на ІТ-спільноту Кременчука, так і на місто в цілому», – говорить Андрій Сьомак, засновник ONLINICO.

ONLINICO спеціалізується на проєкт у галузі охорони здоров'я, фінансів та систем бронювання для ринку США та Європи. Компетенція команди покриває широкий спектр потреб клієнтів у мобільній розробці (Native iOS, Android, React Native), Back-End (Node JS, .NET, .NET Core, PHP), Front-End (React JS, Angular JS, Vue), базах даних (MSSQL, Oracle, PostgreSQL, MySQL) та WordPress.

Інтеграція ONLINICO з Beetroot дозволить команді рости професійно та ефективніше розвивати IT-спільноту у рідному місті.

Андреас Флодстром, засновник шведсько-української компанії Beetroot та IT-школи Beetroot Academy:

«Beetroot у Полтаві зараз налічує більше 120 людей і це надзвичайна цифра для компаній цього регіону. Ми хочемо, аби вона росла і надалі. Щиро віримо, що об’єднання з ONLINICO та відкриття Beetroot у Кременчуці дасть IT-галузі міста та області нове дихання. В планах, більше співпрацювати з іншими компаніями, закохувати в Полтаву міжнародних клієнтів та інвесторів, переформатувати IT-освіту та сприяти створенню регіонального IT-кластеру».

Довідка

Beetroot  — шведсько-українська ІТ-компанія, що спеціалізується на створенні команд розробників та дизайнерів для міжнародних проєкт. Beetroot плекає власну унікальну культуру, що базується на взаємодовірі, відповідальності та прозорості. Наразі компанія працює з клієнтами з різних країн, таких як Швеція, Сполучені Штати Америки, Великобританія, Ізраїль, Фінляндія та ін. Beetroot є у шести містах України, а також має постійне представництво у Швеції. Компанія є засновницею Beetroot Academy – мережі IT-шкіл у 16 містах України. З моменту заснування більш як 1500 випускників Академії почали працювати в IT. Наразі екосистема Beetroot – компанії Beetroot Ukraine та Beetroot Academy – налічує більше  440 спеціалістів в Україні та Швеції. Більше про Beetroot.

ONLINICO сформована командою, що з 2007 року була частиною іншої міжнародної IT-компанії, яка у 2015 закрила своє представництво у регіоні. ONLINICO спеціалізується на розробці програмних продуктів та працює з клієнтами із США та Європи. Команда має досвід роботи зі сферами охорони здоров’я, фінансів та систем бронювання. ONLINICO дбає про розвиток IT середовища у Кременчуці та відкрила ONLINICO HUB, де щотижня проводить різноманітні безкоштовні події.

Loading...