На Полтавщині продають будівлю. Раніше це була школа, де навчався Василь Симоненко

5949

У селі Біївці Лубенського району продають під базу відпочинку житлове приміщення. Його ціна становить 270 тис. грн.

Про це ЗМІСТу стало відомо 17 липня із сайту BizRating.

В оголошенні йдеться, що раніше виставлене на продаж приміщення було школою, у якій навчався письменник Василь Симоненко. Згодом будівлю переробили на готель, а пізніше – на реабілітаційний центр. 

Будівля розташована поблизу лісу. Площа землі становить 32 сотки, вона також дає урожай.

 У приміщенні зроблений косметичний ремонт, є газ, світло, вода та меблі. Спальні місця дозволяють поселити 20 гостей та 2 людини персоналу. 

Нагадаємо, ЗМІСТ писав, що під Полтавою продають аквапарк «Ріо». Ціна готельно-оздоровчого комплексу і аквапарку – 2 млн доларів. 

Комплекс розташований у селі Супрунівка, його площа сягає 70 соток. На території окрім аквапарку знаходиться ресторан, готель на 20 номерів, 2 сауни, дитячі кімнати, волейбольна зона та VIP-зона з окремим джакузі та басейном.