На Полтавщині розпочали монтаж мосту через річку Псел

Фото Служби автомобільних доріг у Полтавській області

Монтаж балок на мосту через річку Псел днями розпочали поблизу села Баранівка Шишацької громади на автодорозі Р-42 (Лубни – Миргород – Опішня).

Про це повідомляють у Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

Відзначають, що зараз фахівці працюють на цьому мосту в рамках проведення капітального ремонту. У службі розповідають, що на мосту будуть повністю замінені елементи, які вичерпали свій ресурс та створювали небезпеку для учасників дорожнього руху – балки та ригеля.

Також, паралельно з монтажем балок підрядна організація «МБУ-3» проводить армування та бетонування ригелів і берегової опори та демонтаж існуючої споруди.