На Полтавщині вирощуватимуть овочі в теплицях увесь рік

Нові теплиці, де вирощуватимуть овочі та іншу зелень встановили днями в селищі Опішня.
Про це повідомив голова Опішнянської громади Микола Різник, на своїй сторінці в соцмережі:
«У КП "Опішня-агро" збудували першу теплицю. Встановили за сучасними технологіями та обладнають крапельним поливом й опаленням».
Він відзначає, що це дасть змогу протягом року вирощувати свіжі й натуральні овочі та зелень в Опішнянській територіальній громаді.
Також очільник громади говрить, що з часом продукцію власного виробництва від КП «Опішня-агро» споживачі побачать на ринку та полицях магазинів.

