(Фото – galnet.fm)

За останній тиждень зросла кількість виявлених інфікованих, а також завантаженість лікувальних закладів для госпіталізації хворих на коронавірус.

Про це повідомив Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації Віктор Лисак на апаратній нараді 15 березня. За його словами, протягом минулого тижня на Полтавщині виявили на 24% хворих на COVID-19 більше, аніж тижнем раніше. Також на 5% зросла заповненість ліжкового фонду хворими на коронавірус.

Наразі в стаціонарі коронавірус лікують у 420 жителів Полтавщини, що становить 17,78% від ліжкового фонду. За даними Міністерства охорони здоров’я, серед них 306 пацієнтів перебувають на ліжках з підведеним киснем, а 57 хворих – у палатах інтенсивної терапії. До апаратів ШВЛ підключений 31 хворий на коронавірус.

Віктор Лисак говорить, що понад половина усіх госпіталізованих хворих з підтвердженим діагнозом перебуває в лікарнях Полтави та Кременчука. У Полтаві лікують 167 людей, а в Кременчуці – 55. 

Також у медичних закладах області лікують 211 хворих з підозрою на коронавірусну хворобу. З них 133 пацієнти розміщені на ліжках з подачею кисню, а 17 перебуває в палатах інтенсивної терапії. 

Загалом у лікарнях Полтавщини заповнені майже 27% ліжок, відведених для хворих на COVID-19.

Директор ДОЗ також розповів, що почастішали виклики бригад швидкої до хворих з пневмонією. За словами Віктора Лисака, минулої доби було 107 викликів до хворих з пневмонією, а кількість госпіталізацій становила понад 50.

За даними МОЗ, на Полтавщині кількість госпіталізацій до лікарень за останні 3 доби була такою:

  • 14 березня – 64 пацієнти;
  • 13 березня – 94 пацієнти;
  • 12 березня – 84 пацієнти.

Станом на 14 березня на Полтавщині коронавірусну хворобу виявили у 48 тисяч 588 жителів Полтавщини. Продовжують лікування 4 тисячі 97 інфікованих, зокрема 174 дитини. Детально про статистику захворюваності в регіонах можна дізнатись тут.

На Полтавщині за час першого року карантину через COVID-19 померла понад тисяча хворих. ЗМІСТ проаналізував карантинні заходи, впроваджені на Полтавщині за цей рік. Про підсумки року карантину можна прочитати тут.

Loading...