photo_2022-09-09_09-18-33

У 2006 році Мгарський монастир видав проросійський збірник, яким окупанти користуються настільки активно, що навіть взяли на війну.

Про це повідомив журналіст Володимир Рунець 9 вересеня.

Видання про «тайное мировое правительство» зі «словарем мировой закулисы» схоже на книгу авторства Олега Платонова. Воно поширює пропагандистські теорії змови. У збірці пишуть про таку маячню:

  • міфи американської демократії, що є сучасною формою тоталітаризму та диктатури;
  • модифікації фашизму;
  • міф про американську культуру;
  • культуру, що змушує людину дичавіти.

Також пропагандист розписує міфи про могутність американської екноміки, фінансові піраміди й паразитування на ресурсах інших країн. Загалом, типова пропаганда з російського телебачення тощо.

Нагадаємо, на сьомий місяць повномасштабної війни Полтавська міська рада планувала голосувати за звернення про заборону російської церкви, але міський голова Полтави вирішив прибрати це питання з порядку денного без жодних пояснень.

Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір говорить про московський патріархат так:

«Але вони не мають рішучості, що вони не можуть бути з Кірілом і частиною російської церкви, бо вона підтримала війну. Вона так само терористична організація, як і російська держава. У московському патріархаті в єпископів така рабська свідомість, вони бояться москви більше, аніж Бога і совісті».

Loading...