photo_2022-04-06_20-47-36

Голова Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін радить полтавцям залишатися у містах Полтавщини та не виїжджати на захід України, адже ракетні обстріли є всюди.

Про це Дмитро Лунін розповів в інтерв'ю виданню Укрінформ. Він вважає, що нам потрібно займатися посівною та запускати виробництва:

«Нам треба тримати тил. Не раджу їхати з Полтавщини в інші регіони України. Під обстрілами й Західна Україна. А вся країна не може переїхати в Ужгород чи за кордон, тим паче що надмірна концентрація підприємств та людей у західних областях може вийти боком після війни і створити дисбаланс у розвитку регіонів, особливо тих, які потрібно буде відбудовувати. Звісно, треба евакуюватися з тих районів, де безпосередньо йдуть бойові дії. Особливо, це стосується Донбасу».

Нагадаємо, за офіційними даними, на Полтавщину прибули понад 108 тисяч переселенців, зокрема понад 80 тисяч зареєструвалися. Через це на  Полтавщині вже обрали ділянки під будівництво житла для переселенців, їх розгляне центральна влада.

Loading...