Новий етап зариблення Ворскли – волонтери випустять понад 50 тисяч риб

Фото Миколи Лисогора

28 травня організація «Річки Полтавщини» проведе другий етап зариблення річки. У Ворсклу випустять 50-70 тис. риб.

Про це повідомила громадська організація на своїй фейсбук-сторінці.

Організатори кажуть, що привезуть з Краснокутського рибного господарства мальки судака. 

Випускатимуть рибу по усьому руслу річки. Усі охочі запустити рибу у річку зустрічатимуться на міському пляжі №2. 

Наразі організатори просять допомоги, вони шукають машину для перевезення малька. Потрібна термобудка, холодильник та авто з гарним кондиціонером. Усі витрати будуть покриті. Щодо цього питання можна зв'язатися з головою організації Олександром Штейманом (+380957395758).