Один із учасників тендеру щодо «ямкового» ремонту» доріг Полтави «заблокував» закупівлю

Автор: Максим Самойдюк, 6 травня, 18:18

Фото: Один із учасників тендеру щодо «ямкового» ремонту» доріг Полтави «заблокував» закупівлю (Джерело – ua.all.biz)


ТОВ «Полтавабудцентр» подав скаргу до АМКУ щодо тендеру від УЖКГ на 150 млн грн. Торги призупинено. У цей же час невідомі «підпалили» техніку підприємства.

13 березня управління ЖКГ Полтавського міськвиконкому оголосило тендер на поточний («ямковий») ремонт доріг Полтави. Орієнтовна вартість робіт оцінюється у 150 млн грн. Традиційно цю функцію для Полтави виконували харківські підприємства.

Проте цього разу, окрім минулорічного підрядника ПП «Будгарант-7», на торги зайшли «полтавці»:

  • ТОВ «Полтавабудцентр»;
  • ТОВ «Асфер Груп».

ЗМІСТ звертав увагу, що перші мають славу «тендерного рекетира» – тобто підприємства, що блокує торги постійними скаргами до Антимонопольного комітету. Також цікавим було те, що підприємство вказувало наявність матеріальної бази в Херсоні, у той час як згідно тендерної документацією мав мати таку в нашому місті.

Саме «Полтавабудцентр» і запропонувало найменшу ціну на торгах. Проте без сенсацій: тендерний комітет відхилив їхню пропозицію і обрав переможцем другу за ціною пропозицію – ТОВ «Асфер Груп» (Власник Володимир Тузенко).

Таким чином, чи не вперше після ліквідації комунального «ПМШЕД» тендер щодо ремонту доріг виграло не «харків’яни».

Представники «Полтавабудцентр» почекали 10 робочих днів, що є граничним терміном підготовки скарги, й вчора (5 травня) майже о 23 годині надіслали скаргу до АМКУ (сюрприз!). Так, «дорожники» не погоджуються з відхиленням своєї пропозиції й вважають це рішення УЖКГ протиправним.

Якщо коротко, то УЖКГ відхилило пропозицію підприємства через невідповідність кваліфікаційним критеріям (стосувалося не розміщення бази, а матеріалів, вказаних у кошторисі). У той час, як у «Полтавабудцентр» (згідно з текстом скарги) вважають, що їхні матеріали відповідають еквіваленту того, що вказано в технічному завданні.

Тепер у АМКУ є 15 робочих днів, аби розглянути скаргу. На цей період УЖКГ не може укласти договір із іншим підрядником. Тому, припускаємо, що наші «комунальники» продовжать розбивати «ямковий» ремонт на «допороги» (ремонти вартістю до 200 тис. грн, де проведення тендеру не обов’язкове й можна укладати договір з будь-ким).

Також не зайвим буде повідомити, що у ніч на 5 травня на базі «Полтавабудцентр» згоріло 6 одиниць техніки, а саме: 3 дорожніх катки, два тягача та екскаватор. Представники підприємства повідомили журналістам ІВ «Полтавщина», що це був підпал, і пообіцяли надати відео з камер спостереження.

UPD: Як повідомило «Коло», керівництво підприємтсва пов'язали підпал із тендером у Вінницькій області.

Опублікована: 6 травня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація