Тендер на 150 млн грн щодо «ямкового» ремонту доріг у Полтаві розіграють «Асфер груп» та «Будгрант-7»

Автор: Максим Самойдюк, 15 квітня, 15:34

Фото: На "ямковий" ремонт доріг виділено 50 млн грн (фото ЗМІСТ)


Цей рік для полтавського УЖКГ особливий, адже чи не вперше тендер щодо ямкового ремонту міських доріг у 2019 році може виграти не «Харків».

Роками тендери щодо поточного ремонту доріг від управління ЖКГ Полтавського міськвиконкому розігрували представники Харківського пулу. При цьому останні два роки перемогу здобував ПП «Будгарант-7». Проте цьогоріч можливі зміни, адже крім «Будгарант-7», на 150-мільйонний тендер зайшло ще два полтавських підприємства.

Сам аукціон запланований на 21 травня, але учасники вже відомі. На тендер подалися:

  • ПП «Будгарант-7»;
  • ТОВ «Асфер груп»;
  • ПП «Полтавабудцентр».

ТОВ «Асфер груп», як і «Будагарнт-7», є одними з «улюбленців» Полтавського УЖКГ. Належить Володимиру Тузенко. Останній раніше був власником ТОВ «БК «Полтава-Білд», яке також отримувало підряди від міста, проте потім переписав фірму на бухгалтера.

Сам же створив «Асфер груп», яке замість «Полтава-Білд» продовжувало отримувати десятки мільйонів від УЖКГ. Зокрема, саме це підприємство ремонтувало підземні переходи, дороги (частково), будувало майданчики для сміттєвих контейнерів. Схоже, що саме воно й через субпідряд ремонтувало «третій пляж».

Що спільного в «Асфер груп» та «Будгарант-7»? Відсутність власної техніки. Обидва підприємства планують залучати до ремонту міста чужу техніку.

Третій учасник – найцікавіший, адже його присутність на тендері викликає сумніви щодо того, що цей тендер відбудеться. Справа в тому, що ПП «Полтавабудцентр» має славу «тендерного рейдера».

Підприємство, яке блокує торги безперервними скаргами до Антимонопольного комітету.

Власником підприємства є Славік Асланян. Згідно з тендерною документацією, власної техніки підприємство немає, а більшу частину орендує у ТОВ «СПМК-17» (Одеса). У нього воно також орендує базу в Херсоні. І тут нюанс: справа в тому, що замовник (УЖКГ) вимагає від учасників наявності бази, що розташована максимум на відстані 12 км від Полтави. Тобто цей учасник (із такою славою) свідомо йде на торги, де не відповідає тендерним умовам.

Нагадаємо, що УЖКГ уже провів тендер щодо утримування (прибирання) доріг міста. Перемогу здобуло харківське ТОВ «ДБК «Квант», єдиним конкурентом якого на тендері було теж ПП «Будгарант-7». Останнє і прибирало дороги міста цієї зими.

Опублікована: 15 квітня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація