Утримувати вулиці Полтави цьогоріч буде харківське «ДБК Квант» – пропозицію «Будгарант-7» відхилили

Автор: Максим Самойдюк, 7 березня, 18:07

Фото: Утримувати вулиці Полтави цьогоріч буде харківське «ДБК Квант» – пропозицію «Будгарант-7» відхилили


УЖКГ Полтави обрало підрядника, який утримуватиме вулиці міста. У 2019 році за ними будуть доглядати також харків’яни, але вже не ті.

Управління житлово-комунально господарства полтавського міськвиконкому оголосило тендер на прибирання доріг міста ще 27 грудня 2018 року. На нього зайшли два харківських підприємства. Крім традиційного учасника «Будгарант-7», на торги подалося новостворене харківське «ДБК Квант».

Очікувана вартість робіт становила 357 млн 863 тис. грн. На торгах найдешевшу пропозицію запропонував ПП «Будгарант-7». Він мав виконати роботи за 356 млн 900 тис. грн, що аж на 0.25% менше очікуваної вартості.

Проте місто відхилило пропозицію ПП «Будагарант-7», адже воно, у розрахунку кошторисних витрат вдвічі зменшило обсяг очищення дощових колодязів у порівнянні з тими, які передбачала тендерна документація. Таким чином договір уклали з «ДБК Квант», яке запропонувало утримувати вулиці Полтави за 356 млн 933 тис. грн.

Раніше «Зміст» повідомляв, що обидві компанії дотичні одна до одної. Зокрема «ДБК Квант» на тендері вказав своєю базою колишню базу «Будгарант-7».

Нагадаємо, що минулого року (від 21 вересня і по сьогодні) дороги прибирав «Будгарант-7». За даними пошуково-аналітичної системи 007, підприємство отримало за це з бюджету міста 70 млн грн.

Опублікована: 7 березня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація