oLop8dauw6Bl0MDP

Попри те, що ТОВ «Асфер груп» не підійшло для виконання реконструкції 3-го пляжу (пропозицію фірми відхилили через невідповідність технічному завданню), ця фірма таки бере участь в роботах – вже як субпідрядник у переможця тендеру. Аби встигнути до 20 грудня, коли все за угодою має бути готове, третій пляж Полтави почали реконструювати. Уже почистили річку від […]

Попри те, що ТОВ «Асфер груп» не підійшло для виконання реконструкції 3-го пляжу (пропозицію фірми відхилили через невідповідність технічному завданню), ця фірма таки бере участь в роботах – вже як субпідрядник у переможця тендеру.

Аби встигнути до 20 грудня, коли все за угодою має бути готове, третій пляж Полтави почали реконструювати. Уже почистили річку від мулу та почали знімати і вивозити брудний пісок, аби потім завезти «свіжий річковий». Також, зараз видаляють з території дерева, усього мають викорчувати 38 штук.

Третій пляж Полтави почали реконструювати

Третій пляж Полтави почали реконструювати

Третій пляж Полтави почали реконструювати

Третій пляж Полтави почали реконструювати

Третій пляж Полтави почали реконструювати

Третій пляж Полтави почали реконструювати

Роботи на пляжі пришвидшують, адже тут міська влада запланувала провести ще й свято Івана Купала. І займається нині реконструкцією не переможець тендеру від УЖКГ міськвиконкому – ТОВ «БК “Енергосфера”», а його конкурент у цій закупівлі – ТОВ «Асфер груп».

Адже саме працівником «Асфер груп» представився чоловік, якого ми зустріли під час робіт на пляжі. Він повідомив, що, крім вищевказаних робіт, вони ще мають «протягнути електрику», поставити паркан навколо ділянки і встановити навіси. Решту роботи виконуватиме інша фірма.

У «БК “Енергосфера”» нам зі словами «ніхто нічого не коментуватиме, всі на пляжі» відмовилися надавати будь-яку інформацію. В «Асфер груп» же запевняють, що взагалі ніякого стосунку до реконструкції третього пляжу не мають.

Попри це підтвердження словам робітника ми все ж знайшли. ТОВ «Асфер груп» місяць тому подавало документи для участі в іншій закупівлі від того ж УЖКГ міськвиконкому. У довідці про наявність кваліфікованих працівників значиться прізвище, ім’я того ж чоловіка, якого зустріли під час робіт із реконструкції третього пляжу. Із міркувань конфіденційності ми його не оприлюднюватимемо.    

Тому, працівники «Асфер груп» все ж мають якийсь стосунок до пляжу.

Нагадаємо, у тендері на реконструкцію зони відпочинку брали участь лише ТОВ «БК “Енергосфера”» і ТОВ «Асфер груп». Фірми під час аукціону знизили початкові заявки у першому раунді і більше не торгувалися, залишивши пропозиції на рівні:

Остаточні пропозиції учасників аукціону

Відповідно в аукціоні виграла нижча пропозиція «Асфер груп». Проте, перевіривши документацію фірми, тендерна комісія знайшла недоліки і відхилила пропозицію. Натомість підряд отримало ТОВ «БК “Енергосфера”» з дорожчою майже на 30 тисяч пропозицією.

Зазначимо, згідно із статтею 838 Цивільного кодексу України, «Енергосфера» має право залучати субпідрядну організацію до виконання робіт. Проте, чому обрали для цього конкурента із закупівлі і навіщо це заперечувати – питання залишаються відкритими.

Фото Олега Журавльова

Loading...