Оприлюднили інформацію про «терориста» із Полтави: він має судимості (ФОТО)

Автор: Анастасия Мацько, 23 липня, 14:23

Фото: Скрипник Роман Миколайович


Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко на своїй сторінці у фейсбуці підтвердив, що ім'я полтавського «терориста» – Скрипник Роман Миколайович, йому 32 роки. 

Чоловік уже має судимості:

  • 2007 рік – дрібна крадіжка. Обрали міру запобіжного заходу – підписка про невиїзд. Штраф – 510 грн.
  • 2008 рік – крадіжка, шахрайство. Обрана  міра запобіжного заходу – підписка про невиїзд. Обмеження свободи на 2 роки.
  • 2014 рік – виробництво або зберігання  наркотиків. Обрана міра запобіжного заходу – домашній арешт. Обмеження свободи на 3 роки.
  • 2014 рік, незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання наркотиків. Обрана міра запобіжного заходу – домашній арешт. Обмеження свободи на 3 роки.

Геращенко також написав: 

«Бажання зловмисника яке спонукало його захопити заручника та погрожувати вибухом гранати – не бажання попасти надовго за грати. Але, схоже, що строк позбавлення волі після цих дій буде набагато більший».

Нагадаємо, вранці 23 липня працівники карного розшуку намагалися затримати чоловіка біля території колишнього Полтавського хлібозаводу №2 (вул. Остапа Вишні, 5). Адже його підозрюють у викраденні автомобіля. Проте він дістав гранату РГД-5 та утримував одного із правоохоронців за руку, погрожував підірвати себе та заручника

На вимогу чоловікові віддали автомобіль, а начальник Управління карного розшуку Віталій Шиян вмовив злочинця поїхати з ним замість рядового правоохоронця. У поліції повідомили, що єдина вимога «терориста» – щоб його не саджали до в'язниці. Нині автомобіль рухається у напрямку Києва. 

Опублікована: 23 липня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація