Фото Володимира Мохначова

14 березня на залізничній станції у Полтаві з потяга «Рахів – Харків» зійшли пасажири, в одного з яких підозрюють коронавірус.

Про це  на апаратній нараді 15 березня повідомив перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін, який є керівником робіт з ліквідації наслідків поширення коронавірусної хвороби на Полтавщині. 

«Усі пасажири, які прибувають, мають бути перевірені та обстежені методом ПЛР-тестування. Так, у нас вчора прибув потяг “Рахів – Харків”. 45 осіб прибуло до Полтави. Усі були обстежені, в однієї людини виявили підозру на COVID-19», – говорить Дмитро Лунін.

Прибулим до Полтави пасажирам на станції зробили експрес-тести на коронавірус. Підтвердити чи спростувати підозру в одного з пасажирів має ПЛР-тест.

За словами Луніна, заходи з обстеження пасажирів залізничного транспорту, які прибули з областей зі значним поширенням коронавірусу, на Полтавщині продовжать.

По прибуттю потягу вокзал та територію поблизу обробляли рятувальники.

Нагадаємо, що перший потяг з областей «червоної зони» до Полтави прибув 9 березня. Це був один із 5 спецрейсів з регіонів, які потрапили до «червоної» карантинної зони. Владу області про це не повідомили

Loading...